Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kód barvy vašeho auta - dotaz


Stifler

Recommended Posts

Ahoj, potřebuju radu ohledně kódu barvy mé 306ky. Je to zlatá metalíza s kódem barvy na tomto obrázku (fotka štítku z levého předního tlumiče):

imag0252d.jpg

Ale v tomto vlákně jsem svou barvu nenašel:

Kde je tedy pravda? Jakou barvu na autě mám?

Díky za každou radu nebo fotku štítku jiného majitele zlatého auta.

Pište sem i ostatní, pokud máte problém s kódem barvy vašeho auta. :papa

[upravil dne 15.9.11 17:38 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady. Asi to tedy bude mít dva souběžné kódy podle odkazu \"anotherOne\"

M0DX/EDX - Metallic - Base model, GTi.

Hned jsem klidnější, už jsem myslel, že v tom vlákně od Čakoma jsou kompletně všechny Peugeotí oficiální barvy a asi to tak není. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čakom: nekontroloval jsem to podle toho kódu M0DX, hledal jsem jen ten kód EDX tak nevim jestli to tam opravdu neni podle toho čtyřmístného kódu.

Edit: Už jsem to našel. :D je to poslední řádek prvního příspěvku. :D Ale podle tohoto kódu mě to nenapadlo hledat, resp. nevěděl jsem, že kód M0DX je totožný jako EDX. :mad:

[upravil dne 15.9.11 17:25 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ono to značení je vůbec \"Každý pes jiná ves\" Já má na štítku \"EXLD** 4947\". To ve vzorníku resp katalogu viz příspěvky shora taky není. Vycházel jsem z prvních 3 písmen (EXL) které jsem tam našel a asi to odpovídá \"Černá OBSIDIAN - metalíza.

Jen by mne zajímalo co znamená to \"D\" a číslo 4947.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z toho, co jsem pochopil, tak se barvy prekodovavali. Na sedanu jsem mel oznaceni \"MOYC\", s tim, ze M na zacatku znacilo (predpokladam) \"metallic\", po prekodovani barva odpovida odstinu EYC. Proc, to nevim. Kazdopadne na coupe mam zase vymalovano \"MEKQ\", v serviceboxu prekodovano na EKQ.

Takze hadam, ze pokud ma nekdo na stitku, nebo kdekoliv jinde 4-mistny kod barvy, pak ho s nejvetsi pravdepodobnosti v novych tabulkach barev nenajde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...