Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"šmoulinka" je minulost teď přišla na řadu "beSTIe"


Strejdakopec

Recommended Posts

nic proti ale lepit nějakou malou lištu na hranu kufru ve mě probouzí dojem tescotuningu a naplácat tam hovadiny...neříkám že to křídlo hovadina není ale dělá z auta celek takový jaký z něj mít chci....jsem fanda více do stylu rally ale vždy z toho vyjde kompromis a nemyslím si že by tohle křídlo auto hnusilo....každý soudruh má jiný vkus a i když bych ho někdy chtěl mít dole tak zas někdy nahoře...upravím ještě jedno víko kufru a budu střídat dle nálady :D jinak dík za pochvaly..potěší to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak co se týče staváku jak jsem psal o pár řádků víše tak z něj sešlo...měl jsem doma weitec pružiny z 1,8 16V snížení udávané 60/40 ...riskl jsem to přehodit na těžkýho nafťáka a kleslo to asi o 1 cm víc než na benzínu...což jsem chtěl ..nikde nic nemlátí takže v pohodě..pod zadní pružinu jsem dělal podložku cca 2,5 cm tyto bílá kola jsou 16x7 ET 13.vpředu na podložce 15 mmcož dělá finální ET -2 a vzadu na podložce 25 mm což dělá finální ET -12 jídní vlastnosti se nezhoršily jen mi občas drhnulo o blatník...proto šli na chvíli podložky dlolů než se vytáhnou cca o 1 cm lemy. dnes jsem volal do firmy která je výhradním dovozcem tomasonů ...na nový tn1 v 17\" mi vystaví typový list takže na jaře kupuji a legálně zapisuji do TP ;) pak jsen zavařit lišty nárazníků a dveří-celolak a auto hotoé...už aby to bylo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...