Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena za tajný vypínač


Jooooose-1

Recommended Posts

Ahojte :papa

dnes mi konečne volali že moje autíčko príde v pondelok na predajnu. pri tejto príležitosti sa ma predávajúca strana (Peugeot) spýtala či ešte niečo navyše nechcem, tak vravím že chcem tajný vypínač a ona že v pohode za 10 euro mi to vie nechať spraviť v Partizánskom no nevie kolko to bude stáť v BA, keďže si tam preberám auto... Za 10 minút mi volá že to bude 60 euro :D A zrazu to neradi robia aj v Partizánskom a že žiadnu záruku nemám čakať. Hneď mi ponúkla defend lock za 280 euro :papa:bojim

Nevem ako ostatný no ja si radšej kúpim Jablotron alarm alebo dám zeder ako toto. No s tým vypínačom si asi robia srandu. Nenájde sa Peugeot v okolí BA čo to spraví za facku? Na Octáviu ma stál vypínač 12 euro aj s robotou v originál škoda servise... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tajny vypinac jej blbost.Auto ti odtiahnu a sikovny elektrikar ho obšliapne za par minut. Zisti kde nejde štava a prepoji to novym kablom.

najlepsie je mechanicke zabezpecenie,aj ked aj s tym sa da vybabrat-nalozia to na odtahovku a si v riti. Tu je dobra rada nad zlato. Mozno pitbul v aute by bola dobra volba.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daj si pozor s tym zederom aby si nestratil zaruku na auto!!!

niekde nieje problem, ale myslim ze niekto to chcel do puga a poslali ho do niekam, ze strati zaruku. nezabudni sa na to opytat.

v skodovke nedaju zaruku len na tyc riadenia, ale tu prebera zeder.

a ten tajny vypinac sa ti mozem opytat tu v PD kolko by stal, ak si chces urobit výlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Slovensku sa moc 807-čky nekradnú. Od 2002 boli ukradnuté myslím 4 kusy a jeden z nich sa našiel o ulicu dalej, takže iba 3 kusy a to boli v lepšej výbave ako mám ja :D No človek nikdy nevie a treba zabezpečiť auto čo najlepšie, ja budem mať to Havarijnu + 100% poistenie z allianz poistovne na 3 roky, takže aj keď ho niekto ukradne mám prostriedky na nové... Takže zabezpečenie až tak do detailu neriešim ale chcem si ponechať autíčko pre seba po celú dobu a nie po krádeži kupovať nový, bohvie či sa potom bude ešte vyrábať :):bacha

[upravil dne 14/9/11 11:14 od Jooooose-1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to bude asi tým, že tých áut ani veľa nie je. Verím tomu, že na SK by sme ich aj s C8, Ulysse a Phedra nedorátali ani do 1000 ak vôbec aj do 500 áut. Tak preto iba 4 ukradli. A ak to aj náhodou niekto kradol a po štarte mu to začalo ukazovať hlášky s výkričníkom v trojuholníku tak dal od toho ruky preč :D a tá čo ju našli o ulicu ďalej asi padala do núdzového režimu, tak ju nechali tak, nech sa s ňou majiteľ trápi.

[upravil dne 14/9/11 11:32 od marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooooose neblbni ziadny jablotron ani zeder, co blaznis???? zasahovat do kabelaze

a do konstrukcie volantu, odstranovat kolenny bag/neviem ci 807 ho ma...

do noveho auta?

daj si tam pekne origo alarm, ktory sa nacvakne do existujucej kabelaze

a ked uz mechanicky zamok tak defend alebo podobny system.

no a ako tu niekto radil tak havarijna poistka je samozrejmost. ked potrebujes kvalitne poistit

napis mi do SZ vykon motora a cenu vozidla... v piatok ti zistim cenu havarijky...

prosimta fakt neblbni s tym jablotronom, je to dobry alarma ale do noveho auta by som ho nedaval...

kup si origo peugeotacky alarma pre 807mu v peu, ja som tiez kupoval origo na 407mu a je to super. sluzbu spravi rovnaku, komunikuje to plne s vozidlom, ziadny problem... ver mi.

nepokusaj s elektronikou vozidla, bo budes sklamany...

tajny vypinac ktory ti urobi akykolvek servis nieje tajny...

tajny je ten ktory si spravis sam...

[upravil dne 14/9/11 21:25 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem Marcel či si videl moj predošlý príspevok že predávam Alarm lebo ma osrali v Peugeote a predali mi na staršiu verziu, nový Peugeot alarm stojí cca. 350 euro, ak by si ho vedel zohnať lacnejšie tak nadtým porozmýšlam...

Pošlem ti údaje o aute a skús mi teda zistiť za kolko vieš zohnať PZP aj Havarijnú poistku, ja som tiež už rozposlal po kamarátoch :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi do SZ napis aj aku cenu zatial mas, aby sme sa dostali pod nu :)

co sa alarmu tyka, mal si to vratit, dali by ti druhy, skor si myslim ze si si zly kod vypytal.

mal si kupovat az ked bude auto. naco to kupujes dopredu ?

ak si to kupoval v BA pri letisku, daj mi vediet, skusim vyzistit ako je to s vymenou,

krabica neporusena a doklad o kupe je nutnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...