Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Webasto 806 benzin


JaninaS

Recommended Posts

jo tak to jde, podle foto by to melo byt vse komplet, co je k montazi potreba. Schema zapojeni by se mohlo dat najit na webu, zkusim se podivat do svych archivu, neco jsem taky postahoval, kdyz jsem si delal webasto do svyho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u benzína, ale u 806 HDI je zapojení orig. přihřívače a topení nějak šíleně nesmyslný, radiátor topení ústí jedním koncem v expanzce, Webasto je zapojené do série s výměníkem olejového filtru... Dumám nad tím, jak to rozšířit na nez. topení, mám chuť to úplně překopat a webasto s oběhovým čerpadlem dát na hadice k radiátoru. Neřešil jste to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to jde, podle foto by to melo byt vse komplet, co je k montazi potreba. Schema zapojeni by se mohlo dat najit na webu, zkusim se podivat do svych archivu, neco jsem taky postahoval, kdyz jsem si delal webasto do svyho auta.

Schema zapojeni bude take,jeste uvazuji na ovladani telefonem,sice dalsi 3 tisice ale zase si to zapnu a vypnu kdy chci a ne jak jsou nastaveny hodiny.

http://www.autosip.cz/fotky697/GSM_spinac_NT.pdf

[upravil dne 23.9.2011 01:32 od JaninaS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...