Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problémy s motorem GTi-6 (XU10J4RS) v 306ce - další závada 1. 6. 2014


Stifler

Recommended Posts

Tak se objevila další závada. Naštěstí motoricky je vše v pořádku, takže pořád jezdím, ale teď se mi stalo, že přestal fungovat ventilátor topení. Prostě přestal foukat vzduch do kabiny. Dneska jsem se tomu věnoval:

- demontoval jsem ventilátor, zkontroloval kontakty, vyčistil ho a zase složil - subjektivně se mi jeví jako nezávadný

- rozebral jsem středový panel a vyměnil celý mechanismus ovládání topení kus za kus --> bez změny - regulace intenzity foukání při otočení nic nedělá, resp. ventilátor neroztočí a nesvítí ani diodky u klimatizace a vnitřní cirkulace vzduchu (u původního i \"nového\" kusu)

- zkouknul jsem pojistky pod volantem (pouze ty, co by měly mít co dočinění s topením či klimou) a vše v pořádku

- diagnostika PP2000 taky nic neukazuje.

Tak jsem to zase vše zadělal a problém přetrvává. Jen ještě podotknu, že v jednom momentě za jízdy se mi ventilátor zase roztočil a fungoval, ale nyní opět nefunguje. Ve ventilátoru samotném bych problém neviděl, protože kdyby byl vadný jen on, tak by mi normálně fungovaly diodky na ovládání topení. Konzoli topení bych taky neviděl jako problémovou, když v jednu chvíli za jízdy se ventilátor roztočil. Spíš bude asi vypadlý někde nějaký konektor po cestě k ovládání topení nebo nevím, čím to je. :myslim No, jediné štěstí je, že není zimní období, jinak nevím, jak bych odmrazoval čelní sklo. :D:roll

[upravil dne 1.6.2014 20:53 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...