Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kotouče od Auto Kelly


noradek

Recommended Posts

Se Starlinem je to těžký, slyšel jsem názor, že to je jenom balící firma, takže v krabici může být klidně ATE, ale i nějaký Číňan... Já bych toto osobně neriskoval, ač jezdím klidně a brzdový pedál jenom lechtám ... mně se podařilo koupit nové originální kotouče za 1200 Kč (inzerce).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám silentbloky a tyčky stabilizátoru od Starlinu, mají najeto 20 000 Km a bez problémů ... ale já jsem na brzdy pes, musím tam mít něco, kde mám jistotu.

Myslím, že tu někdy kdysi psal, že kupoval snad alternátor nebo něco podobného, na pobočce si nechal krabici rozbalit, ten se mu nelíbil, nechal si přinést jinou a tam bylo Valeo a to si vzal :myslim. Myslím, že Ferry dával na 106 spojku starline a taky OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto odpovědi jsem čekal,ano rozdíl není takovej 174kč ale za kus!!!

Co jesem se ptal kamarada co prodava v Kelly tak kotouče a veškeré věci od brzd(starline) vyrabí italska značka LPR,LPI teď si zrovne nevzpomenu,ktera se zabívá pouze věcma na brzdy tak nevím proč by to mělo nějak špatný.

Upřímě řečeno na auto bych si je také nedal,ale koupil je proteže nemá moc kačky a auto už ma něco za sebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval váhu vzduchu od Starline, doma krabici rozbalil a v ní byla váha od Magneti Marelli, tedy originál, co montuje Fiat ve fabrice, ale byla za cenu Starline :D

Tak asi tak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemá chybu. Najviac dehonestujú značku Starline tý ktorí ju nikdy nevyskúšali. Kupujem tieto výrobky už pomerne dlho a jedinú výhradu mám na žiarovky. Konkrétne kotúče i s doštičkami mám na Cliu cca 6 - 7 000 km a plná spokojnosť. Brzdia lepšie ako pôvodné originály, nepískajú a bez úhony prežili i niekoľko \"dupnutí\". Na 405ke sa chystá komplet renovácia bŕzd a ani neuvažujem nad inou značkou.

Sú ľudia ktorí uznávajú iba značky a všetko trochu lacnejšie zákonite musí byť šmejd. Ideálne ak je to predražený \"originál\" , potom sú spokojný. Normálnejšie sa mi javí triezvo pozrieť na konkrétny výrobok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechanik co mi dělal rozvody použil vodní pumpu od Starline. Po 40ti tis. na ní uletěly všechny lopatky a přehřál se mi motor. Od té doby s tím mám jen peklo a Starline už mi prostě do auta nesmí.

Co se týká brzd, tak známý říkal, že brzdí dobře, jen se rychleji ojíždějí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám 2 zkušenosti s kotouči Starline Konkrétně Opel Corsa a VW Polo. Polo jezdilo málo, ale kotouče Starline při stejném režimu stání odešly 2x rychleji ( 2 roky ) než Bosch které byly potom ( 4 roky ) a než Ferodo ( 4,5 roku ). Takže pro občasné používání a stání venku katastrofa - podivně hloubkově to vyrezne...

2. zkušenost z Corsy je o výdrži. Na předepsanou min. sílu vydržely původní 129 tis. Použité Starline vydržely 69 tis.

Nemusím dlouho počítat abych věděl, že se mi to nevyplatí. Ale v obou případech to nové nebrzdilo zle.

Na druhou stranu: kolegova taky Corsa - doporučil jsem mu Starline, protože potřebuje auto projít STK a před další půjde do šrotu. S ohledem na 2 roky a minimální nájezd ( 3. auto v rodině ) nemá naprosto smysl dávat ani korunu navíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starline nikdy nevíte co tam bude.... Jednou tam budou kvalitní brzdy třeba od valea a podruhé v těch samých krabicích budou no name brzdy z číny a po pár tisících to půjde do kytek .... Kdyby tam byl nějaký podstatný rozdíl, dejme tomu že to má cenu řešit, ale ušetřit na brzdách třeba 700kč a koupit si starline místo ATE je prostě blbost a nechápu takové jednání.... Je to prostě šetření na nesprávném místě, protože brzdy jsou jedna z nejdůležitějších věcí na autě a pokud se v tom vozíte nebo snad nedejbože děti tak snad vás těch pár korun za jejich bezpečí nezabije .....

Tot můj názor, když brzdy tak ATE, at se na mně nikdo nezlobí, ale já se nechci zabít kvůli tomu že ušetřím nesmyslně pár korun.....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..aj ja sa musim starlinu zastať,bežne montujeme tieto brzdy naposledy na Sharana a chlapec je spoko z brzdením teda učinkom a hlavne s cenou..

a k tej vydrži orgo od vyroby je origo chceš mi tvrdiť že trebars ATE vydrží uplne ten isty nabeh km..??..to si na omyle overene je to a nevydrží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...