Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2.2.hdi nouzový režim už fakt nevim co s tím..


Birkov

Recommended Posts

Tak tedy můj příběh započal před cca dvěmi lety, když auto začalo pod plynem hulit jak liazka. Po čase auto začalo padat do nouzáku když a) jízda konst. rychlostí trvala dále než cca minutu

b) auto accelerovalo do rychlostí kolem 170km/h

Vyměnil jsem podavací čerpadlo, repasoval vstřiky,čerpadlo, vyměnil DRV ventil, všechny filtry, vyzkoušel věci typu TEC, vyměnil obě autobaterie,vyčistil váhu vzduchu, vyměnil egr ventil. Fap má najeto cca 60tkm. auto 240tkm.

chyba na diag že tlak paliva je nižší než požaduje jednotka.

Měl někdo podobný problém? V bazarech je spousty 607 hdi s motorem v nouzáku, takže předpokládám, že je to častý problém.. jak ho vyřešit a kde ho hledat aniž by člověk utratil dalších 20tis jen tak pro srandu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1, jakej farby je ten dym, kdyz to huli?

2, mozna to bude fakt tim cipem

3, i kdyz si vsechno vymenil (repasoval) bude neco spatne, neco, co vyvyja nebo kontroluje, prip. prepusta tlak teho paliva.

4, zvlastni je, ze ti ukazuje \"nizky tlak paliva\" a hadze do nouzaku pri konstantnej rychlosti, kdyz cerpadlo talci hodne (diki otackam) ale vstriky nepotrebuju vela nafty (diki konstantnej rychlosti)...

5, jak si repasoval vstryky, cerpadlo?? Kdo to delal?? Nekterym servisom se neda verit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to černý dým stejný jako má většina čipnutých aut.. nicméně prvních cca 20tis po chipu to nehulilo..

Jelikož se postupně i změnil zvuk motoru a trochu to připomíná cvrkot jako dělají špatné hydroštely na benzinech tak bych předpokládal spíš mechanickou závadu než čerpadlo atp..

V každém případě už nechci dělat nic metodou \"pokus omyl\" takže by to chtělo někoho, kdo už se stím problémem potýkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pises \"tak bych předpokládal spíš mechanickou závadu než čerpadlo atp..\", ale cerpadlo je mechanicka zavada. Kdyz to mas ciple, hned se to neposere, ale pozvolna se ty soucastky opotrebovavaji a to mnohem vic, jak za normal rezimu. Ja bych to videl na vstreky, kazdopadne napichnut na dia vstreky, zistit korekce. A hlavne dat puvodni soft...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Birkov: v jednom vláknu

Zasláno 17.4.2010 v 23:30

chip mám třeba já na 2.2hdi a bez nej uz bych auto nechtel :-) je to krasne živé s najeto s tim cca 30tkm fap problemy nedela... jedine co mi momentalne zlobi je regulator tlaku paliva, ale ac je mozna souvislost, pravdepodobne by stejne odesel drive ci pozdeji.. rozhodne chipu nelituji ....

to asi už není pravda co....ale jinak nevím proč tu řešíš tolik závad a ptáš se stále do kola...bejt na tvém místě kontaktuji Strakiho007 jestli by si udělal čas atd...je ti už 18 když jezdíš,tak proč potřebuješ radu,zvedni telefon a zavolej a uvidíš...to není nic ve zlém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

John_Ice

A na co by pak bylo tohle forum když ne k tomu, aby se ostatní podělili o své radosti a strasti s očekáváním názorů ostatních? ;)

To, že člověku již bylo 18let, neznamená, že bude svými problémy otravovat ostatní aniž by pečlivě prozkoumal možnosti, mohou být v jeho silách.. Když máš problém, skutečně ho běžíš za někým řešit. Nebo se snažíš pomoci si sám?

Internetová fora jsou tu od toho, aby se využívala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo forum je určitě na co co píšeš,ale když se ti to sere musíš zvednout zadek od monitoru a jít za někým, kdo to dá do pořádku a ne psát jestli někdo neví...sem tam někdo poradí určitě,ale ohledně závad,které člověk musí vidět nebo slyšet ti asi těžko řekne někdo je to tím atd.

2,1td tam je třeba na 90% jasný když začnou blbnout otáčky(nahoru dolů)že je to čerpadlo epic,když tam je....

a jinak já jsem ti řekl radu,když ji potřebuješ... :rokerstraki007:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straki je pro mě zruky 100km ;)

zadek už jsem zvedl několikrát. Nebo si vážně myslíš, že se ty věci vyměnili, repasovali atp sami od sebe?

Kdepak, to mi vždy někdo poradil a tak jsem to nechal vyměnit..... ale pokus omyli mě už moc neba... proto se ptám tady, jestli někdo neřešil totéž?

Snad jsem se vyjádřil dostatečně srozumitelně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komu není radno tomu není pomoci....100km pro tvůj problém je opravdu dost,tak se spolehej na forum,kde ti sem tam napíšou co by to mohlo bejt a budeš tam kde jsi....tisíc lidí tisíc verzí...

,,Nic proti lidem na forum,ale když je opravdu nějakej problém tak to přece nejde řešit takhle,to mi jistě dáte zapravdu:papa,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...