Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pukanie od zadnej napravy- Naprava po repase


PatoRS

Recommended Posts

Ahojte mam taky problem. V zime v februari som daval robit repas zadnej napravy ale po takych troch mesiacoch mozno skor sa mi zacalo ozyvat take puknutie od zadnej napravy. Robi to pri prechode nerovnosti vacsinou v nizsej rychlosti ked vychadzam z dvora alebo prechadzam nejaky obrubnik a jedno koleso je dole a druhe hore . Su prepruzene voci sebe. Alebo s napr plne nalozenym autom ked beriem taku ostru zakrutu-vracak. Co to moze byt bol som uz aj v servise kde mi to robil povedal ze to je silentblok. Vymenil mi ho zmyzlo mi buchanie pri ostrom brzdeni dole kopcom - to sposobovalo to buchanie. Ale to puknutie nie. Skusal som striknut WDcko cez injekcnu ihlu do lozisk ale nic to nerobi. Vybral som vnutorny plas podbeh na pravej strane ci to nieje to mal som ho totiz presuchany este od rozbitej napravy, ale nic. Moze to byt tlmic?. Alebo nemoze preskakovat torzka na zuboch?

Uz neviem co skusat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm diky za link presne tie iste priznaky ked je jedno kolo dole a druhe hore to urobi proste akokeby nieco bolo naspanovane a potom sa uvolnilo a pukne to....Lanko mam jedno nove to mi menil vtedy na repase aj s valcekmi a oblozeniami ale jedno je cca rocne co som si menil ja tak to skusim pozriet a presne aj na tom starsom lanku mi nebrzdi kolo pri zatiahnuti rucnej to mi odhalil technik na stk pred cca 2mi tyzdnami................ no budem to musiet rozhodit.. zatial dik.....kto ma este nejake napady dajte to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...