Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Renovace originální poklice 15" by Stifler aneb "udělej si sám"


Stifler

Recommended Posts

Ahoj, pokusil jsem se o renovaci originální poklice 15\" ke svým plecháčům, co jsem měl ke 406ce. Zkusím tady popsat, jak jsem postupoval. Pro ukázku pár fotek, jak poklice vypadala před zahájením renovace:

dsc04121d.jpg

imag0016y.jpg

imag0017m.jpg

imag0018u.jpg

imag0019y.jpg

Nejprve jsem na poklici použil šmirgl o hrubosti 600, abych opravil poškozená místa:

imag0020n.jpg

imag0021qt.jpg

imag0022w.jpg

imag0023t.jpg

imag0024x.jpg

Dalo to zabrat, ale nakonec se mi to, troufnu si říct, i povedlo. :)

Pak jsem si koupil stříbrný lak ve spreji určený na kola a lakoval. Navrch jsem použil ještě pár vrstev bezbarvého laku. Tady je výsledek:

imag0027av.jpg

imag0028dh.jpg

imag0029f.jpg

imag0030uf.jpg

imag0031bt.jpg

Výsledek s bleskem:

imag0032u.jpg

imag0033gg.jpg

imag0034ga.jpg

imag0035ho.jpg

Ještě jsem měl v plánu to celé vzít leštěnkou, aby se to lesklo jako psí kulky, ale již jsem to nestihl - zimáky i s poklicemi byly prodány spolu s autem.

Byla to práce na pár hodin, ale řekl bych, že se mi dílo zdařilo. Ikdyž to nebyla dokonalost, tak jsem byl se svou prací spokojen. :super

[upravil dne 13.9.11 15:23 od Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moooc pekny delal jsem to samy minulej rok na svy 14 origo poklice bohuzel tim ze jsou na zimu tak to dostalo zabrat a rekl bych ze me ceka dalsi renovace a pokud ne letos tak urcite pristi rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výsledek je hezký, jenom bohužel mám pocit, že jsi nepoužil základovku na plasty. Což je u měkčených plastů dost podstatný a není to nijak drahý. Doporučuju příště určitě dát, když vynecháš plnič tak to není takový problém, ale bez základu se to bohužel ais bude loupat jakmile se začnou střídat teploty. Ale jinak chválím, vypadá to hezky :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna ze kdybychom vsichni pouzili zaklad na plasty vydrzi to i dele nez \"celou zimu\" .. jednu .. :)

Psal jsem celou zimu, jako jednu zimu, protože jsem to dělal loni, ale zatím jim nic není, takže si troufám říct že to vydrží více zim, ale to teprve ukáže čas;)

Zda použiješ základ pro plasty a nebo plnič je úplně jedno;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...