Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Turbo


hulkjo

Recommended Posts

nevim to jiste ale když vemeš že nafta toči max 4 500 a dava to určitej tlak tak to na benzin kterej toči třeba 7 000 asi bude malo ale mužu se plist

nehlede na ot jestly by se davalo na motor kterej na turbo neni stavenej tka toho tma je určite vic jako třeba klika ojnice pisty jina mapa řj atd je to začarovanej kruh:D

[upravil dne 13.9.2011 19:00 od kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak to si mě asi s někým pleteš, pokud ne, tak mi musiš připomenout, co máš na mysli:myslim? Aha asi moje OT ohledně olejů...No tak asi takhle, pracuju jako automechanik v Mercedesu (ano teprve 2 roky) a do toho dalkove studuji vysokou skolu (Autotronik), je pravda, že mám trochu blíž k elektrice, ale jako mechanik se taky uživím(uz to zvladam ty 2 roky). A protože jsem stále ještě student a snažím se všemu co nejvíce porozumět, tak mi nedělá problémy jít pro radu ke starším a zkušenějším, kor když se jedná o takovéhle polemiky vycházejicí z praxe a zkušeností. Přesto jsem si tedy dovolil upozornit, že kecy typu větší turbo, druhý turbo, větší IC atd jsou opravdu jen kecy lidí, kteří o tom nemají ani páru. A pokud ti to tedy vadí, tak už se nebudu k ničemu vyjadřovat...:ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
...pracuju jako automechanik v Mercedesu ...

Když už si se o tom zmínil :P nevíš z jakého důvodu u starých sprinterů praskají písty ? Minulej měsíc nám přivezly takovýhle na dílnu dva a oba měly najeto \"jen\" 500tis. ?? Oba měly min na dvou pístech praskliny a vyházely olej vrchem... vstřiky jsou ok, mohl by to udělat nekvalitní olej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...