Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Další repro do plata


neutral

Recommended Posts

vememe to logickou úvahou, máme jeden zdroj a jednu žárovku, když k tomu přidáme ještě jednu žárovka ale zdroj necháme stejný, jak to bude svítit??? budou svítit obě, ale na půl...... sežeň si ještě nějakej zesik, píchni to na rca kabely v rádiu a máš to mnohem lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi myslel, že původní repro odpojíš a místo toho připojíš plato tak OK, pokud \"připlácnout\" paralelně k těm stávajícím tak je ten elektrikář ... no budu slušnej - trouba a od elektriky by se měl držet daleko.

Samozřejmě je několik variant jak to řešit, ale to znamená buď výměnu repro, nebo přidání zesilovače a pod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neutral: Reproduktory máš na cestě ... a koukám, že to je opravdu tak, jak jsem ti psal. Takže asi nejlepší odpojit zadní a zapojit plato.

koblih: Zesilovač by to šlo taky řešit, ale ty repra, co mu posílám je zbytečné zapojovat na zesík ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, to chápu, ale cenovka byla 300 Kč ... myslím, že investice do zesíku razantně převýší cenu reproduktorů ... ač já jej koupil vcelku dobře: http://aukro.cz/600-watt-mos-fet-technology-4x150w-i1784074142.html Kabely doma mám, tak draho mě to nevyjde ... na zesík píchnu ovály v platu. Zatím to u mě vypadá takto:

Jinak se přikláním k názoru, že šest repráků je zbytečně moc (obecně), ale v tvém případě, wooody, to použití plně chápu.

post-15148-14109619732792_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...