Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Raubiri

Olej v hadici, která vede od vzduchového filtru

Recommended Posts

Guest Raubiri

Ahoj všem,

včera jsem měnil vzduchový filtr, a při rozebrání všech možných hadic, abych se lepé k filtru dostal jsem objevil dosti nemilé překvapení.

V hadici která vede od filtru(viz obrázek) jsem nalezl olej...a nejsem si jist zda se v těchto místech má vůbec olej vyskytovat.

Prosím o radu či je to ok či to bude ko.

Dík :myslim

post-37209-14109619728475_thumb.jpg

[Edited on 12/9/11 08:43 by Raubiri]

Neboj, to je normálne, z hadice co ide od filtra smeruje do lava taka mala hadicka co je upevnena priamo na motor, tusim to je nejaky vyparnik motora a tade sa ti do tej hadice dostava olej, Ja mam 2,0 Hdi a je to tam tiez :)

Guest Raubiri

:-Dno mě olej neubývá, je pořád na stejné hladině, takže to snad jinde neteče :-D

je to odvětrání klikové skříně a tam olej bude,blbý je když se ucpe-většinou v tom koleně-to pak začne tlakovat a může vylítat přes měrku do motorovýho prostoru a už není jen v hadici ale je všude:D a to ti nepřeju:bojim

Guest Raubiri

No byl tam takový menší špuntík :-D ten jsem odstranil...tak snad se olejová sprcha na motor konat nebude :aut

Guest Raubiri

tam co je ten vývod od motoru...tak tam jsem měl usazeninu oleje...a pak dole tam se taky byl solidní nános...

Guest Raubiri

Já mám olej uprostřed rysky. Řekl bych že uplný max ani uplný min nedělá zrovna dobrotu...ale je to jen můj názor...

Podle me kdyz je to jedno olej ma bejt mezi ryskama, jestli nahore, dole, iprostred tal je to jedno... kdyby to skodilo tak tam to rozmezi neni... ja osobne davam po horni, pac mi to olej papa...

Guest Raubiri

tak tohle bude samozřejmě věc názoru...a když to olej i žere...tak není co řešit...dolejt max...a nechat ho ať si pošmákne :-)

Ahojte Vsetci :)

Chcel by som sa opytat. Dnes som otvoril kapotu lebo som mal taky divny pocit ze zase nieco v servise pri vymene oleja a filtrov odflakli (momentalne zijem v Taliansku co vela vysvetluje :D)...

Takze otvorim kapotu a zistujem ze mi tam chyba jedna hadica.

Je to ta (obrazok na zaciatku diskusie) od dielu cislo 6.

Prosim Vas naco to sluzi.

Kazdopadne zajdem spet do servisu ale chcem vediet ci to je velky problem.

Za info vopred dakujem

Dakujem Vam pekne za info :)

Este mam otazku da sa to kupit ako nahradny diel (solo hadica) alebo iba ako sucast s prepazkou. Popripade mozte niekto hodit link ?

Dakujem