Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor mierne vynechava


rudipd

Recommended Posts

Ahojte mam problem ktory ma dost trapi a neviem co s tym. Mam 306 1,4 benzin r.v.98 a neviem preco ale ked stojim na mieste tak mi auto mierne trasie a ked dam ucho pri vyfuk tak ci tak odfukuje ako keby mierne vynechaval motor. Prosim poradte mi co by to mohlo byt nerad by som pomenil pol auta nestoji to malo penazi. Alebo mi poradte nejaku fintu ze ako prist na to co by to mohlo byt. Este by ma zaujmalo ci neviete kolko litrov oleja ide do serva posilovaca a ako casto sa meni ako aj vzduchovy filter. Moc diky.

Prosím o lépe volený název tématu......Motor ??? toho moc neřekne....děkuji za pochopení . Moderátor

[upravil dne 12-9-11 12:55 od Přema]

[upravil dne 12.9.2011 18:12 od rudipd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduchový filtr měním po 15000 km i s olejem do motoru a olejovým filtrem. Jinak mě to nepatrně dělá taky malinko nepravidelný chod ale ve 160000 km to neřeším. Na budíku otáček kolísání není vidět a auto jinak jede hezky. Servo olej jsem neměnil zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduchový filtr měním po 15000 km i s olejem do motoru a olejovým filtrem. Jinak mě to nepatrně dělá taky malinko nepravidelný chod ale ve 160000 km to neřeším. Na budíku otáček kolísání není vidět a auto jinak jede hezky. Servo olej jsem neměnil zatím.

Ono otáčky mi máličko kolíšu ale naozaj len trošku.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduchový filtr měním po 15000 km i s olejem do motoru a olejovým filtrem. Jinak mě to nepatrně dělá taky malinko nepravidelný chod ale ve 160000 km to neřeším. Na budíku otáček kolísání není vidět a auto jinak jede hezky. Servo olej jsem neměnil zatím.

Ono otáčky mi máličko kolíšu ale naozaj len trošku.:myslim

Já když jsem auto koupil v dubnu letošního roku tak to dělalo trošku víc, ale vyměnil jsem kabely ke svíčkám ( jeden byl naprasklej ) dále jsem dal nové svíčky , filtry vzduchový a olejový , olej v motoru. Teď je to znát opravdu nepatrně hlavně když se motor zahřeje na provozní teplotu. Jak jsem již psal opravdu to neřeším protože autíčko jezdí skvěle necuká nemá velkou spotřebu dobře startuje tak co víc si přát. Ono někdy se něco vylepšuje až se to pak pos... . :D

[upravil dne 12/9/11 18:47 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzduchový filtr měním po 15000 km i s olejem do motoru a olejovým filtrem. Jinak mě to nepatrně dělá taky malinko nepravidelný chod ale ve 160000 km to neřeším. Na budíku otáček kolísání není vidět a auto jinak jede hezky. Servo olej jsem neměnil zatím.

Ono otáčky mi máličko kolíšu ale naozaj len trošku.:myslim

Já když jsem auto koupil v dubnu letošního roku tak to dělalo trošku víc, ale vyměnil jsem kabely ke svíčkám ( jeden byl naprasklej ) dále jsem dal nové svíčky , filtry vzduchový a olejový , olej v motoru. Teď je to znát opravdu nepatrně hlavně když se motor zahřeje na provozní teplotu. Jak jsem již psal opravdu to neřeším protože autíčko jezdí skvěle necuká nemá velkou spotřebu dobře startuje tak co víc si přát. Ono někdy se něco vylepšuje až se to pak pos... . :D

[upravil dne 12/9/11 18:47 od fejfarz]

Takze po vymene kabelov to pomohlo? Ako si zistil ze bol naprasklej? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zjistil jsem to úplně náhodou když jsem se snažil ten motor trošku očistit a prohlédnout jestli je všechno v pořádku. Ná hodou jsem ten kabel ohnul na stranu a v tom na mě vykoukla prasklina na kabelu. Před tím jsem měl felicii v dieslu a byl jsem zvyklý jí pořád prohlížet a čistit protože se na ní pořád každou chvíli něco rozbylo. Dojíždím do práce 30 km po dálnici tak nechci někde zůstat stát. Taky mě dost zajímal ten motor od peugeotu tak jsem se v tom zkrátka vrtal. Ještě jsem pak vyplachoval chladič a dával novou chladící kapalinu. Teď už ho jen leštím a hlavně jezdím. :D

Nevím jestli pomohli ty kabely nebo ta jízda po dálnici trošku jsem ho rozjezdil občas se svezu 150 km/h a šlape jak hodinky. Jestli ti to dělá jen trošku tak to neřeš. Jsou podstatnější věci......

[upravil dne 12/9/11 20:59 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...