Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žhavení


Vendis69

Recommended Posts

ako zistim bez dia ci su zhavice dobre

Na 407-me som ich ešte navyberal, ale na Felícii som ich vyberal a odskúšal napojením priamo na baterku či sa nažhavia do červena a ako rýchlo. Dá sa tie žhaviče premerať na mieste bez vyberania ale to ti už poradí niekto kompetentnejší do elektriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vedet ako to premerit by moc pomohlo. Kazdopadne dik za radu s temi zhavicemi.

Nahodou nevie nekdo kde hledat ten odvzdusnovak palivove soustavy ... nemozem ho najit.

zkusal som startovat teraz ked je venku len -5 ,ale furt jen toci toci. Klickom sem otocil 5x kvuli zhaveni a pak zkusal 4x startovat ale nic. Ani akoby ten naznak startovani se neobjevi .... Ze by zamrla nafta i s aditivama ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este vubec ... ale prvni majitel prej rok pred prodejem. ale filtrem to nebylo .... vcera bylo +3 stupne jen na slunku a slo citit jak palivovou trubkou prosel kusek ledu ay k valcum ... nastesti to prezilo . to je ta velice kvalitni nafta s aditivama co stejne zmrzne. Jinak pro srandu tankoval jsem na OMV a daval 3x vic aditiv jak doporucovali v navodu.

Dik za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zdravim lidicky potrebuju poradit.Mam Peugeota 307 sw 2.0HDI 100Kw r.v. 04

A ted mam problem se starty.Kdyz teplota klesne pod -5 °,tak nenatocim.Nechal jsem vymenit žhavici svicky,a furt to same,tal jsem nechal vymenit i relatko zhaveni a stale nic. A diagnostika mi hlasi stale ,,rele zhaveni pred-po startu stale svicky napajeny.

Nez pojedu do autorizovaneho servisu,nevite cim by to mohlo byt? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer kolem 23hod. jsem stál já 407sw a vedle 307sw bylo tu -18°C oba s motorem 2l ta 307 nažhavil jednou a hnedle to chytlo já 407 žhavil třikrát a natočil jsem to až na počtvrté myslím si že ty 407 chytal hrozně v zimě a to se modlím abych nastartoval točí a točí a nic a stálo to od odpoledne venku obě schválně jsme to zkusili jak to chytne každému.

Upraveno uživatelem PavelP123456
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uz jsem tez zkousel jestli mi nepada nafta.a stale nic.tak me napadlo vzit si multimetr a zmerit to.Tak na kontakty k relatku mi jde trvale +,/i  - ,pal jsou tam 4draty ke kazde svičce jeden,a dva slabe,tusim ze asi na komunikaci s pc....da se to nejak promerit zda mi to jde na svičky? Ja se na ne nedostanu,tahle motorizace je ma souple hodne blbe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamy autoelektrikar mi svicky promeroval tak, ze nasel drat z rele a ten promeril proti kostre....melo to asi 8ohm a rikal ze to je v cajku, tudiz dedukuji ze plus bude mezi svickama do serie. Dosli jsme k tomu ze zrejme bude spatne rele,ne ze by neprevadelo ale pravdepodobne elektronika rele nekdy stavkuje. předevčírem jsem v -11 natocil na poprve, dnes pri -14 asi az na poctvrte s tim ze se to hadalo ten motor, jakoby sem tam naky valec jekoze chytne nechytne. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celem k motoru je vlevo nahore konektor a vedou do nej ctyri silnejsi draty. Najdes ho mezi vstrikovacem a rozvodakem. Rozpoj ho a ta cast ktera vede dozadu je ke zhavicim svickam. Pak uz staci multimetr nastaveny na mereni odporu a budes merit kazdy kontakt proti kostre. Hodnoty musi byt na vsech dratech stejny. Pokud ti nejaky vyhodi hodnotu nula, nebo brutalne budou litat hodnoty, ma to dana zhavicka za sebou. Bohuzel uz nevim z hlavy kolik by to melo byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja svicky mam nove,minuly tyden jsem je menil,i relatko.A stejne jak padne teplota vic jak -5° nechytne :-/ Uz nevim. Kde by mohla byt chyba....Dnes v -7° jsem nastartoval trochu na prasaka.vyndal jsem to relatko ze staleho + jsem si vzal klemu na svicky a chytlo.tak me napada uz jen ta komunikace z ridici jesnotky do relatka a nebo kontakty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

zdravím, dnes nám dia vyhodila dva chybové kódy P1351, relé řízeno a zapalovací svíčky nejsou napájeny a P1352, relé není řízeno a zapalovací svíčky nejsou napájeny, okamžitě nouzový režim. Prosíme o radu, díky moc. 407 1,6 hdi

125798351_1690840307752561_7679819935932310480_n.jpg

Upraveno uživatelem renáta1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...