Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje 406 2,0 HDI 80Kw


Rumiik

Recommended Posts

mno mam (nebo mozna jsem mel) ten samy problem, pokud jsi tak jiz neucinil, tak si precti me tema \"nestartujici piskot\" ... me mozna pomohlo to co jsem udelal nevim, uvidim .... kazdopadne pricin je vic proc to nechytne, muze byt nektere z cidel nebo palivove cerpadlo popripade drv ventil nebo to taky muze byt neco uplne jineho, nejsem mechanik, ale temat jsem tady na foru nasel dost a z toho co jsem si vsechno rano precetl, jsem odpoledne udelal to aktualne nejdostupnejsi a zatim startuji okamzite :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja už 406 mam asi rok a celou dobu co ji mam tak žadny problem startovala na prvni šup adetivka tam liju od prvniho dne pro jistotu jsem vymněnil dnes i filtr ale tim to nebude trubky jsou taky všechny pruchodne nevim čim to je ale bylo my řečeno že to muže dělat imobilizer.Ja si myslim že to bude něco s elektrikou ještě včera sem sni ujel cca 80kilaku v kuse a nic šlapala v pohodě všechno jak ma pak jsem vypnul motor a konec už jsem nenastartoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem byl na diagnostice a bez chyby,ale něco se našlo vysokotlake čerpalo davalo tlak něco kolem 260 až 280 bary a na start hadeička se potřebuje 300baru takže vysokotlake čerpadlo je K.O.

ale jak mně rozlačily z kopca tak o chytlo vetši otačky vetši tlak a dokonce to i ted startuje :) ale i tak nove čerpadlo musim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, me napsala dignostika tohle:

Prechodna zavada:

Sledovani vysokeho tlaku paliva. Nedostatecny tlak (unik).

mozna je poskozenej u me jen ten senzor vysokeho tlaku paliva, ale nevim kde ho najit :(, protoze vcera mi to udelal autak zase, takze vycisteni nepomohlo :(

asi nezbyde nez to projit, zkontrolovat tesnost, pripadne vymenit ten senzor, kterej nevim kde je a jestli tam vubec je a nebo rovnou premerit to cerpadlo, jestli mi nahodou neodchazi taky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...