Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje 406 2,0 HDI 80Kw


Rumiik

Recommended Posts

Vitek to zabil :D

Tak a ted moment.

Pri startu nebo volnobehu....jabka - hrusky??

Start 120

Volnobeh 280-320

Pokud jsi mel na volnobeh 260 tak to je malo....

A ted se divam ze jste tady dva.Jeden ma problem druhy nema problem.Jeden na diagu druhy tohle:D:D:D:D:D

Tak Rumik: Tobe to teda bezi uz ted normanle??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravim, nechcem za...rat forum tak sa vterknem do vlakna :aut

Cez vikend som prisiel pred obchod a po nakupeni a navrate, sa mi auto uz nepodarilo nastartovat... Toci ho v pohode, ale ani neodpali... aj ked asi pri jednom pokuse s tych 5 par krat poodpalovalo, ale nenaskocilo... kontrolka nesvieti ziadna... palubak nic nepise... jedine co som skusal tak cez odkalovac na filtry, ci je tam nafra a ta tam bola... doteraz za tyzh 160 000 km co som na tom spravil sa mi to este nestalo...:roker myslim si, ze je to ten isty problem jak ma autor vlakna, takze za kazdy postreh dakujem a pripadne co mam skusit s tym spravit? A neviete o niekom v okoli Prahy na diagnostiku pripadne nejaky sikovny lacny opravar?:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj zkus diagnostiku tati povi vic,mi sice neukazala vubec nic tak mně mechanici ze servisu roztahly auto chytlo a od te doby jezdi furt,doted nevim co stim bylo a už sem ujel dalših třitisice kilometru v servisu řekli že mam bit rad že jezdim že netuši čim to bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten senzor, ktery jsem nevedel kde je a jak se jmenuje se nakonec ukazalo, ze je onen DRV ventil, je vymenenej a autak od te doby jede taky jako vymenenej a vzhledem k tomu, ze jak popisuje svou zavadu El-Chio, se ten autak choval i me, bych to odhasl taky na ten DRV ventil ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...