Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak uchytit zesilovac v kufru 206


Buback

Recommended Posts

Ta bocnice by byla luxusni :D nemel jsem vubec sajn jak by to melo vypadat. Ale zase tam cpat vetrak se mi nechce, takze problem s horkem zustane :( stejne jako kdyz to nacpu pod plato. Bych tam musel navrtat diry na chlazeni, ale uz to mam polepene kobercem :(

Otazkou je jak to bude topit, maximalni vykon zesaku je nominalni vykon repraku. Blazen nejsem abych to hulil naplno, usi uz jsem si odrovnal djingem. Staci aby to \'\'dobarvilo\'\' zbytek muziky v aute. No asi budu muset natahnout kable a vyzkouset co to umi a pak se podle toho ridit.

Dalsi vec je kdyz ho dam na plato, tak jestli ten horky vzduch nebude delat zlo na membranu woofru???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jest-li chceš vidět, jak vypadá ten bok v autě, zítra vyfotím, já ho totiž koupil :)

Bohužel mi je ta díra k ničemu, jedině, že by mi koukal zadek od zesíku ... Problém s chlazením mít rozhodně nebudu, protože jsem ho přišrouboval zvenku (na ten koberec). stejně mám pidi zesík. Však udělám foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vevnitr by to asi bylo lespi, ale kdyz to jinak neslo. Dneska sem se bavil s brzdama a tak sem na to nemel cas. Zitra se na to mrknu.

S tim CD menicem to bude asi jedno asi bude delany na obe varianty. Jde spise o to jak bude mit mene vibraci.

Kazdopadne diky za fotky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dneska sem vykutil bocnici. Zesak bude uchycen zevnitr, pod nim jsou vetraci otvory.

ted dalsi dotaz kudy natahnout kable od radia a elektriky??? Je to lepsi bokem okolo dveri a nebo prostredkem okolo tunelu?? Na 106ce sem to tahal prostredkem. Ale ve 206ce je uprostred spousta kramu.

post-25393-14109619738838_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...