Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oživení laku


GRiMx

Recommended Posts

Ahoj povedllo se mi asi před mesícem opřít se o svodidla,takže sem si vorval celý pravý bok od blatníku k blatníku. Řekl jsem si že nemá cenu dávat megačastky za opravu 13 let starýho auta,tak jsme se do opravy vrhli samy.Kitování nebyl problém,ale nechal jsem si namíchat barvu do spreje a cely to střiknul..ze začátku to bylo super ale pak se začli objevovat pruhy kde čast laku je lesklá a část matná..je to videt jen pokud na to svítí přimo slunéčko...Pomuže tady nějaký připravek a leštička,nebo co se s tim da dělat...díky

30082012596.jpg

[Edited on 31/8/12 18:54 by roura]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba je dobrej http://www.matejveprek.cz/

ale drahej pěkně u nás firma dělá detailing práce na autě max.8-10.a to je lak domrvenej pěkně,cena 4000Kč i s uzavřením povrchu voskem zjištoval jsem si to,udělal mi sloupek na autě mašinou a po roce je to pořád pěkný a to povrch neuzavřel tim nano voskem...dám odkaz

http://www.autodetailing.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=18&Itemid=25 :o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj povedllo se mi asi před mesícem opřít se o svodidla,takže sem si vorval celý pravý bok od blatníku k blatníku. Řekl jsem si že nemá cenu dávat megačastky za opravu 13 let starýho auta,tak jsme se do opravy vrhli samy.Kitování nebyl problém,ale nechal jsem si namíchat barvu do spreje a cely to střiknul..ze začátku to bylo super ale pak se začli objevovat pruhy kde čast laku je lesklá a část matná..je to videt jen pokud na to svítí přimo slunéčko...Pomuže tady nějaký připravek a leštička,nebo co se s tim da dělat...díky

[Edited on 31/8/12 18:54 by roura]

Kámen úrazu bude ten sprej.... vezmi hadřík a někde stranou vyzkoušej jestli jde ten lak setřít hadříkem namočeným v lihu. Jeslti ano tak to asi nemá smysl řešit, při pokusu o rozleštění odleštíš ten sprej a původní vytvrzený lak zůstane skoro jak byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...