Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

brzdové kotouče pilenga


georgegg

Recommended Posts

  • O 10 měsíců později...

Mate jeste nekdo dalsi zkusenosti s kotouci znacky Pilenga ? Cekaji mne brzdy na predku, koukal jsem do AK katalogu a porovnaval a porovnaval .... A pak jsem i nasel tohle starsi vlakno. Diiik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba ja potrebuju chlazeny kotouc 266mm a od Bosch stoji v elitu jeden 1150 s DPH a to same od ATE 2000 s DPH ... Priplatit za kvalitu - ano, a rad .. Ale 2x tolik ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis tyhle? http://www.zbozi.cz/?q=AT%20420133&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi a na autokelly si najdi AT 420133 jestli to jsou ony

[upravil dne 2/8/12 19:20 od Vítek1]

Ty brdo :o Je to tak, v AK cena pred Club-slevou Kc 1221,-. ... Uz vim,proc jsem je nenasel - vyskyt produktu = chybi klasicka 1,4 55kW )P306), maji to u 1,6, 1,8, 1,4SL .. a tak dale.

http://autokelly.cz/#|k86fjqApTvRrqc8lit9NBCrsNFFvGQxl+NLOC8BWSmEbRoFWEx1ej2aPPkMeI4MdM8ZRSW6xBRNez+46wr5GwReNgCedyEC+lQVfJZRZSogjgysb75j1DIAHlVD/mGPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no proto se ptam proc vymyslis blbosti? davat nejake nesmysli kdyz mas kvalitni za rozumnou cenu. Mozna bych uvazoval o tom TRW ale kdyz jsem ted videl jake delaji desky no hruza. Proste vyzkousene ATE a neresit usetrenych 300 kc s tim ze ti budou brzdy piskat nebo se kroutit a nebo zmiznou kotouce i s deskama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitku to proto ze to maj debilne udelane ten katalog a ja doted temer vzdy hledal podle znacky-typu-karoserie-motorizace .... a minimalne podle OEM kodu.

306-Kubik-S16 mi ted pripomnel tu metodu pres Service Box -> OEM kod a nasel jsem 266mm vnitrne chlazene kotouce zn. FERODO za (a ted nekecam) 870,-vc.DPH :o :o (AutoKelly,skladem..)

Objednací kód: FE DDF192

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak treba ja potrebuju chlazeny kotouc 266mm a od Bosch stoji v elitu jeden 1150 s DPH a to same od ATE 2000 s DPH ... Priplatit za kvalitu - ano, a rad .. Ale 2x tolik ? :myslim

Pilenga mám na zadku na 405. Dokonce jsem tam dal desky starline. Už na nich mám cca 15tis km a v pohodě. Zadek moc nepotřebuje.

Na předek jsem dal 266mm chlazený Bremba (2 kotouče za 1200Kč) a desky taky Brembo za 670Kč. Najeto 5tis km a brzdí to krásně, nepískají. Spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...