Jump to content
Sign in to follow this  
georgegg

brzdové kotouče pilenga

Recommended Posts

Neslyšel jsem na ně příliš dobré reference, ale zkušenost nemám, nemám jí hlavně proto, že za stejné peníze se dají koupit Ferodo nebo levněji Bosch a jen o málo dražší jsou ATE... nevidím tedy moc důvodů o nich uvažovat.

Guest StibTo

Mate jeste nekdo dalsi zkusenosti s kotouci znacky Pilenga ? Cekaji mne brzdy na predku, koukal jsem do AK katalogu a porovnaval a porovnaval .... A pak jsem i nasel tohle starsi vlakno. Diiik ;)

Guest StibTo
Guest StibTo

Tak treba ja potrebuju chlazeny kotouc 266mm a od Bosch stoji v elitu jeden 1150 s DPH a to same od ATE 2000 s DPH ... Priplatit za kvalitu - ano, a rad .. Ale 2x tolik ? :myslim

a co takhle TRW vychází taky cenově levně, od nás docela berou i Cifamy i Juridy, tedkon si to kámošovo kámoš dával na auto a prej zatim dobrý no. Ale reklamace na kroucení zatim žádná ....

Guest StibTo
myslis tyhle? http://www.zbozi.cz/?q=AT%20420133&typ=nabidky&seradit=nejlevnejsi a na autokelly si najdi AT 420133 jestli to jsou ony

[upravil dne 2/8/12 19:20 od Vítek1]

Ty brdo :o Je to tak, v AK cena pred Club-slevou Kc 1221,-. ... Uz vim,proc jsem je nenasel - vyskyt produktu = chybi klasicka 1,4 55kW )P306), maji to u 1,6, 1,8, 1,4SL .. a tak dale.

http://autokelly.cz/#|k86fjqApTvRrqc8lit9NBCrsNFFvGQxl+NLOC8BWSmEbRoFWEx1ej2aPPkMeI4MdM8ZRSW6xBRNez+46wr5GwReNgCedyEC+lQVfJZRZSogjgysb75j1DIAHlVD/mGPS

no proto se ptam proc vymyslis blbosti? davat nejake nesmysli kdyz mas kvalitni za rozumnou cenu. Mozna bych uvazoval o tom TRW ale kdyz jsem ted videl jake delaji desky no hruza. Proste vyzkousene ATE a neresit usetrenych 300 kc s tim ze ti budou brzdy piskat nebo se kroutit a nebo zmiznou kotouce i s deskama

Guest StibTo

Vitku to proto ze to maj debilne udelane ten katalog a ja doted temer vzdy hledal podle znacky-typu-karoserie-motorizace .... a minimalne podle OEM kodu.

306-Kubik-S16 mi ted pripomnel tu metodu pres Service Box -> OEM kod a nasel jsem 266mm vnitrne chlazene kotouce zn. FERODO za (a ted nekecam) 870,-vc.DPH :o :o (AutoKelly,skladem..)

Objednací kód: FE DDF192

Guest StibTo

doprcic :(:D ... ne,to je zakladni cena - pujdu tam pristi tyden pro kotouce desky i hadice

Tak treba ja potrebuju chlazeny kotouc 266mm a od Bosch stoji v elitu jeden 1150 s DPH a to same od ATE 2000 s DPH ... Priplatit za kvalitu - ano, a rad .. Ale 2x tolik ? :myslim

Pilenga mám na zadku na 405. Dokonce jsem tam dal desky starline. Už na nich mám cca 15tis km a v pohodě. Zadek moc nepotřebuje.

Na předek jsem dal 266mm chlazený Bremba (2 kotouče za 1200Kč) a desky taky Brembo za 670Kč. Najeto 5tis km a brzdí to krásně, nepískají. Spokojenost :)