Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Restart auta za jízdy


brade

Recommended Posts

ja len ze to s tymi stieracmi sa dost casto stavalo ludom co mali dorabane xenony....

cital som to vlakno, ale mne blbnu len, ked sa prebudi auto (tj. v 99% pri odomknuti auta). Ja mam problem co sa riesil v tomto vlakne:

Inac keby len zotreli sklo, tak ma to nejak netrapi. Bohuzial v mojom pripade do seba narazia - najprv ide spolujazdcov, ten narazi do vodicovho a snazi sa ist dalej. Zacne sa ohybat to ramienko s gumami az vyskoci z drziaku. Potom uz drziak pokracuje dalej bez ramienka a kovovou castou skrabne po skle. Prvykrat, ked sa to stalo som o tom ani nevedel, lebo som odomykal auto z dialky zozadu. Len som pocul hlasne puknutie, ked vyskocilo to ramienko a potom ten neprijemny zvuk, ked kov skrabe po skle. Myslel som, ze tie zvuky idu od inakade, az ked zacalo za jazdy prsat, mi doslo co sa stalo. :grr

Ale urcite to suvisi aj s tym dazdovym senzorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem, ze je to vadny motorcek, konkretne ten firmware nahraty na chipe motorceka. Ale podla mna ten chybny prikaz co prejde po tej zbernici suvisi aj s dazdovym senzorom. preto asi ta chyba nenastava pravidelne. U mna vacsinou podla pocasia (kvapky alebo necistoty na senzore, slnko, teplota, ...) alebo ak som pouzil predtym mod auto. Mozno ak vypnem v dia dazdovy senzor, tak ten chybny prikaz neprebehne. Za pokus nic nedam, vzdy to mozem vratit spat.

[Edited on 20/9/11 09:49 by jojosavi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Another vie co pise..riesi tuto zalezitost uz dlhodobo... (aspon si myslim)

to co robi tebe ze to ohyba robilo aj mne..cisto nove stierace sa hned pokazili lebo to uchytenie sa zlomilo...teraz som dal spat take iste ako tam boli na zaciatku a cakam na to co to urobi..malo by to byt snad uz lepsie co sa tyka toho zotretia okna...uz by sa nemal pokazit stierac...

ale viem ze ta vada tam zostane pokial sa ten motorcek nevymeni..preto nechavam stierace v servisnej pohlohe ked odstavim auto..vtedy snimi len cukne a nurobia nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Another vie co pise..riesi tuto zalezitost uz dlhodobo... (aspon si myslim)

to co robi tebe ze to ohyba robilo aj mne..cisto nove stierace sa hned pokazili lebo to uchytenie sa zlomilo...teraz som dal spat take iste ako tam boli na zaciatku a cakam na to co to urobi..malo by to byt snad uz lepsie co sa tyka toho zotretia okna...uz by sa nemal pokazit stierac...

ale viem ze ta vada tam zostane pokial sa ten motorcek nevymeni..preto nechavam stierace v servisnej pohlohe ked odstavim auto..vtedy snimi len cukne a nurobia nic...

Tak som asi pred tyzdnom vypol v dia dazdovy senzor a stierace uz neblbnu (vascinou aspon raz do tyzdna zblbli pri odomykani). Zatial to mam ako docastne riesenie, pokial nezozeniem ten motorcek, stale lepsie ako nicit celne sklo. Akurat je dalsia nevyhoda, ze pri vypnuti dazdoveho senzora sa vypne aj senzor sera, takze vecer musim zapinat svetla manualne.

post-32332-14109619981202_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...