Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapach z klimatizace


sampon

Recommended Posts

Zdar

Potřebuju poradit, v autě mám takový divný puch. Myslím, že to jde z klimatizace, ale když ji pustím, nejde nic cítit. Jde to spíše cítit, když je puštěn jen ventilátor.

Kde má 807 pylový filtr?

Čím by to mohlo být?:roker

[upravil dne 22/9/11 07:23 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrknu po tom filtru, ale opravdu netuším. Vím, kde byl na 307, ale tady?

ved ti to marko306 napisal... o par riadkov nad tebou

V motorovom priestore, nad zdvihákom je kryt sania vzduchu do kabíny a v ňom je peľový filter. Vpredu drží z ľavej a pravej strany na dvoch torxoch a vzadu sú štyri spony, tie povol a vytiahneš ho von.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl podobné, ale stačilo postupovat tak že jsem vyjmul (a vyměnil ale až po čištění) filtr a do vstupu nastříkal speciální desinfikační sprej. Následně zapnul klimatizavi na největší výkon foukání a hlavně na vnitřní cirkulaci a nechal to půl hodiny běhat dokola. Nedoporučuji sedět uvnitř. Od té doby (děláno najeře) klid a pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším, že to nebyla shoda náhod, protože tohle téma se tu rozebírá pořád dokola. A četl, jsem, že do větráku se nic stříkat nemá, protože jsou tam nějaký cívky a ty se pěnou kazí, takže tobě to začalo chodit až když vyschla cívka, jestli jsem pochopil to co psali v jiném tématu.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...