Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

napájecí relé čerpadla v nádrži a ř.j.


Guest ivo67

Recommended Posts

Zdravím

Zhruba rok zpátky jsem měl problém při startu studeného či teplého motoru..po dlouhém hledání se přišlo na to že je to relé napájení čerpadla atd..sehnal jsem starší z vrakáče a auto bylo v pohodě..ale ejhle dnes ráno chci startovat a nic..no a přišel jsem na to že jsem tam kde jsem byl..bez přidání plynu auto nenastartuji..Dotaz..je možné že je to ta samá porucha a jestli ano tak proč..proto že relé bylo starší nebo proto že ho něco odrovná..?? budu vděčný za každý nápad či radu..:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě že asi né..popíšu to jinak..když se mi to stalo poprvé,přišlo se na to že když otočím klíčkem do polohy před startem,cvakne čerpadlo v nádrži no a když otočím do startu tak cvakne (vypne) čerpadlo znovu..není to z mojí hlavy,přišli na to celkem chytří lidé..no a když to čerpadlo vypne jde tam nafta pod malým tlakem ale jelikož šlápnu na ten plyn,tak se tam ten tlak nějak zvedne a chytne to..tak asi tak nějak.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...