Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Integrovaný osviežovač vzduchu


Modzillo

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

riesenie je velmi inteligentne a prakticke, avsak ako pisu tu komentqtori nadomnou zial cena hovori za seba...

takze treba sa uskromnit s vonou novoty interieru... to netreba prerazat ziadnym parfemom :)

mimochodm v citrone C4 co mame vo firme mame tiez tieto integrovane naplne, ked s nim jazdim a mam

cas na parkovisku, tak to vyberiem, rozoberiem tu tycinku a strcim ju do flasticky s parfemom co su tie

nahradne naplne co sa na vyduch pripevnuju (lidl, tesco a pod.) ta tycinka sa nasiakne do seba tym

sajrajtom, poskladam to nazad a mam dva tyzdne pokoj... fungujeme takto uz 4 roky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
ma niekto link kde to ponukaju ?

myslíš, jak to vypadá v autě?

ADD: už jsem to pochopil.. na todle jsi se neptal :) srry jinak co vím tak ty kapsle mají v autorizovaných servisech... je zapotřebí jiné mřížky a ta by se asi měla dát určitě vyměnit

[upravil dne 29/11/11 19:56 od LovisML]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest mischko11
já ho v mým mazlíku mám, a spokojenost... za normálních podmínek ho nepoužívám, ale čas od času se prostě stane, že jedu za nějakým smradem a zasmrdí mi to a tak otočím knoflíkem a je to... :) záleží na každém, zda-li usoudí, jestli to bude potřebovat, a nebo ne :D

sory za :xvul ale co takto neprdiet do sedaciek :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...