Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Myti aktivni penou z wapky?


h4wk3y

Recommended Posts

Zdar,

je tu nekdo, kdo doma myje auto pomoci aktivni peny z wapky?

Ted po tom tak koukam, ze bych na takove to bezne rychle myti koupil zpenovac a nejakou penu... Ale cim vic o tom ctu, tak vsude pisou, ze to moc nemyje, ze je to jen takovy predoplach, takze netusim...

Lak u me ma prakticky nulovou peci - jednou za pul roku sotva to prozenu automyckou a tim to hasne... Proto bych rad mel doma nejake \"rychle\" myti na bezne odstraneni necistot...

Tak co vy a aktivni pena? Kdo pouziva a fakt mu to nejak myje, tak sup sem s presnou znackou (nazvem)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to tak dělám. Ale u myček mám fakt smůlu. VŽDY!když přijedu, tak přede má mnou nějaký pako program č.1 a dopřává svý 20 let staré dodávce/plechovce/vraku masáž laku a dvojitý mytí. Většinou mají i auto o 200% čistší než já. A nejlepší jsou myčky, kde se už nedá vycouvat z fronty. Půl hodina v háji. Resp. bývá to tak, že přijedu, přede mnou 2 auta, první během 5 minut pryč, mezitím se za mě naštosují 3 auta, pako přede mnou si dá jedničku a já šílím a koušu volant. Nechápu, že má někdo ráno v 8 půl hodiny na mytí auta.

[upravil dne 9/9/11 22:37 od shwaara]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivní pěna není špatná věc, ale při použití to dělá hroznej rámus :-).

Používá se hlavně z důvodu PŘEDMYTÍ, tzn. zbavení laku hrubých a větších nečistot, a až potom se dělá mytí houbou (ovčí rukavicí, sasankou...) se šamponem. Já bych do toho asi nešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja bych koupil jen zpenovac a penu... wapku mam, tou myju bezne a rucne s autosamponem, ale to se mi vetsinou nechce, proto bych vzal wapku s penou, pockal 5 minut a oplachnul a pro me by to haslo...

Záleží, jestli chceš mít auto umytý pořádně, nebo v podstatě jen \"na oko\" :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špinavý auto neláká ani škodící vandaly, ani loupežníky. Auto myju zcela vyjímečně (tak 1 - 2x ročně) a zatím mi teoretickou úvahu z úvodu příspěvku nikdo přesvědčivě nevyvrátil (laicky řečeno: půjde-li skupinka bojovně naladěných borců z hospody ulicí, kde bude stát moje schmutzig kára, pár obyčejných plechovek a vyvoněná leštěnka, a budou-li hoši mít potřebu vybít si nějak nashromážděný vztek, kterou plechovku si s největší pravděpodobností vyberou?).

Nic se nemá přehánět a návštěvou myčky cca 1x měsíčně bych považoval očistu auta za dokonalou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...