Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Airbag


1bugsy1

Recommended Posts

Zdravím všechny, tak se mi na autě vyskytla nová závada, neustále mi svítí kontrolka airbag tak jsem to nechal napíchnout a prohlídnout a bylo zjištěno, že je to nějaký odpor s káblíkem pod volantem. Prý je to nějaký talíř, nebo co a nový stojí kolem 7000,- Kč. Nemáte s tím někdo zkušenosti, nebo nevíte kde se dá dobře koupit? Jo a ještě ten kabel je k tomu připojenej natvrdo nebo nějakou svorkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,ešte by som počkal s výmenou drahého dielu a skontroloval konektor pod šoférovou sedačkou.Je tam biely konektor a tuším aj nejaký druhý hnedý.Je to častá závada.Zlý kontakt.Ak sa častejšie posúva sedačka.Skús to skontrolovať.Rozpoj,vyčisti.Možno tomu daj viac pokusov.Pohýb s tým.Mám to tiež.Potom kontrolka nesvieti až do ďalšieho posunutia sedačky:)Musím sa na to lepšie pozrieť a vyriešiť problém jednoducho a na stálo.Odporúčam Ti to,lebo prípadná oprava by ťa vyšla len pár halierov:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nepíšeš jaký je to rok výroby, ale problém by mohl být v páskovém vodiči v COMu pod volantem. Ten propojuje el. zařízení ve volantu s elektrikou auta. Tam se musí v případě přerušení vodiče měnit celý COM (blok ovládání pod volantem včetně páček) a ten stojí cca 6-7t Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 6 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...