Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

17. 9. 2011 srázek v okolí Prahy - motokáry + spanilá jízda + vojenské muzeum


Recommended Posts

Pe.Tr : ano v 11h na parkovisti u KartCentra

Jimmy106 : jo jedu s pritelkou ale v tom nevidim problem. S kompenzaci to neprehanej pocitej taky s tim ze motokary neco stoji, obed taky ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za účast, věřím, že se vám výletový srázek líbil. Ovšem omlouvám se úvodní odjezdy z destinací a moje bloudění s navigací. :(

Bohužel se nebojevil Chip, ovšem nahradil ho Gronholm, se kterým se nepočítalo, ale jeho fáčko mezi nás krásně zapadlo :)

Již nyní ve mně vládnou choutky opět něco uspořádat, tedy až příští rok (nebo že by snad nějaké blbnutí na sněhu?), oznámit s velkým předstihem a zohlednit termíny velkých srazů. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já byl místo srazu zde: http://www.mnichovice.info/index.php?option=com_content&task=view&id=347&Itemid=182.

S prckem jsme si dali nejkratší 9 km trasu a byť já ještě ráno zvažoval, zda se na Vás nejet aspoň juknout, nakonec jsem rád, že jste si to užili a já mohl klukovi dopřát procházku lesem spojenou s plněním různých úkolů (jen těch lidí kdyby šlo míň).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...