Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

17. 9. 2011 srázek v okolí Prahy - motokáry + spanilá jízda + vojenské muzeum


Recommended Posts

Taky se, bohuzel, musim hlasit k lidem co zijou od vyplaty k vyplate... jinak kdyby mi to u toho kluka v pneuservisu vyslo tak bych byl stastnej jako blecha :D (asi nacerno protoze mam jinou praci kde za me odvadeji zdrav a soc davky...) ale uvidime jak se domluvime.. rikal ze kdyz k nemu pujdu na zkousku na 14 dni tak se uvidi jak se ukazu... ale ve stavajici praci jsem za jednoho z nejvetsich dricu, tak snad si nepokazim reputaci ;)

[upravil dne 14/9/11 20:15 od Jimmy106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me se taky stava ze tesne pred vyplatou vyskrabavam drobacky z penezenky nicmene tady se to zrovna trefilo do fajn casti mesice :) Tak kdo nemuze z vyse uvedenych duvodu holt dorazi priste pokud nejake priste bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubik: každej určitě ne. Já tedy tak žít nemohu, musím každý měsíc něco ušetřit ... sice s přítelkyní máme very low budget, ale vždy se něco dá ušetřit. Nicméně chápu, že si někdo chce života užívat ... já prostě nedokážu žít tak, že bych si řekl, ted mi zbývá tolik a tolik ... a ted týden nebudu žrát ... ale o tom nemá smysl diskutovat.

Kubik, jestli ti jde o ty prachy, mohu tě založit, pokud by ti to pomohlo ... jenom s tou S16kou jezdi umírněně;) (když pojedu spanilou jízdu první, moc benzínu/nafty nikdo nespálí :D/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me je 20, ziju doma s mamou takze co se financi tyce tak zaplatim telefon cca 1000/mes. pak jidlo protoze doma v podstate jenom spim.. a zbytek do auta.. bud opravy nebo benzin.. a plat muj se pohybuje okolo 8tisic... ted ale zacnu pracovat naplno tak hude vice korunek tak uz se bude taky setrit... kdo se na tu Mamu ma porad koukat? :D btw: moje obleceni taky spolkne velkou cast vyplaty.. :D

Milane a ohledne spanile jizdy.. podle nazvu si predstavuju poklidnou jizdu a ne rallye :D pokud se pojede rallye tak mi muwlsite dat gps souradnice abych trefil protoze bych dojel posledni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SV24, ty to máš horší ... máš bohatý vozový park ... stejně máš většinu aut v depozitu :D, ale vím, že to neznamená, že do nich neinvestuješ.

Jimmy: Mně je 22, bydlím s přítelkyní (na mamku denně fakt nekoukám :D) a měsíčně máme okolo 12k Kč, ale je fakt rodiče finančně pomáhají, ale i tak máme co dělat s rozpočtem. Ale na druhou stranu, často sedíme doma na pr***i.

Spanilá jízda bude vyhlídková, proto zvolena i tato trasa, na které si myslím, že bude problém zařadit nejvyšší rychlostní stupeň ... navíc myslím, že v této oblasti nejsou silnice v super stavu. Pojede se poklidně a dle předpisů i v obcích, ač tedy každý jede sám za sebe. Závodit budeme na motokárách...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

Stibto: to bylo na me stema penezma ? Ja se nevymlouvam na penize, ja ze nebude cas :(

PS: posunout to na pristi vikend asi nepujde, vid ? To bych mohl.

[upravil dne 14/9/11 22:15 od dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatím je nás 15 což je fajn (na to jak to ze začátku vypadalo) ale každý další je vítán :) Do restaurace ciknu během dne, předběžně tedy mezi 12:30-13:00 místa pro 15 osob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za den utratite to, co v sebetove za vikend :D:D:D:D:D:D:D

Jo a formule jsem stihal, tip top. Kdybychom nejeli s gronholmmem se juknout na macechu, tak jsem mohl dojet se spotrebou 6,5 na 100, takhle to po ty dalnici vylezlo na 9/100 :D

doporucuju dat motokary 2x 10 minut s pauzou :)

[upravil dne 15/9/2011 10:56 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže máme rezervaci na 15 míst v čase (příjezdu) mezi 12:30 - 13:00 u Floriána. Má to jen DVA háčky - jednak musíme dovnitř ne na zahrádku jelikož na zahrádce mají stoly pro dva lidi, druhak jsou v sobotu v Jílovém jakési slavnosti takže na parkování na hlavním náměstí můžeme zapomenout. Jedna alternativa viz. mapka :

post-28514-14109619753447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co dodat no :) student s puluvazkem. Holt jsem mel ted vydaje, se kterymi jsem nepocital a ktere vycucali i moji financni rezervu. A skutecne, za mych necelych 120 korun bych do toho radotina pomalu ani nedojel :D Takze milane, vazne zadne vymluvy :) proste jsem tedka nejak financne nevysel a tak trosku doufal, ze mi stihnou zpracovat fakturu do tohoto pondeli (kdy se rozesilaji penize) takhle si musim pockat do 19teho. Ale jak rikam. Treba priste..

[upravil dne 15.9.2011 11:53 od švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...