Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P307SW - hlasenia z diagnostiky


miroja

Recommended Posts

Zdravim.

Kamosovi preblikuje STOPka a svieti \"nizky tlak oleja\". Bol na diagnostike a dostal nasledovne hlasenia:

Multifunkcni zarízení (Body computer (BSI) (palubní počítač) – Diagnostika – MT/AT)

DTC (chybovy kod) Popis

4C4 - Varovný signál tlaku oleje

- Není rozpoznán

- Trvale

000 - ECU ztišení na CAN

- Není rozpoznán

- Trvale

Jedna s a o Peugeot 307SW ; objem 1.6l ; 16 ventil ; benzin, odhadujem 50 000km, prvy majitel,auto kupene na Slovensku ako nove.

Ja zatial diagnostiku nereisim, moj ECU nie je taky mudry a BSI vobec nemam, takze mane to vobec nic nehovori,navyse ja mam naftu,takze mu poradit vobec neviem.

Chcel by som poprosit o vas komentar cim to mozu byt tieto chyby sposobne. Ide hlavne o to, aby vedel, ci je to treba riesit okamzite a pripadne aj co to asi bude stat, ak sa to da urcit.

Dik moc za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, přidávám se ke stížnostem na hlášení diagnostiky. Posledního půl roku mi při startování studeného motoru ozve jedno pípnutí. Dělá to jenom při studeném motoru, většinou po 15 minutách jízdy to už zase nedělá. Nic se mi nezobrazuje, všecky žárovky sítí, olej je snad v pořádku, ale ještě to zkontroluju. Napadá mě jedině, že jsem na jaře zkoušel Ethanol 85, jelo to sice ve větších otáčkách ale jelo. Pak jsem četl, že ethanol uvolňuje nečistoty v nádrži, tak mě napadá, že třeba může být nějaké svinstvo v palivovém filtru. Nevíte někdo co by to mohlo být za hlášku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...