Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přestavba LPG v zahraničí


Recommended Posts

ne, nejde... nakolko montaz musi vykonat firma ktora ma opravnenie na montaz (certifikace v krajine) v krajine kde je vozidlo registrovane.

papiere ktore ti vystavia nesies na urad dopravy a oni akceptovat nebudu nakolko firma nema opravnenie v tvojej krajine.

pytal si sa na oficialnu cestu tak som ti odpovedal ako to funguje oficialne. su aj ine moznosti, ale to by si musel mat

firmu doma co ti je ochotna vystavit protokoly doma ze to akoze namontovali.

to je moj nazor na situaciu na Slovensku, som si vsak isty ze to takto funguje aj v inych krajinach.

je to padnute na hlavu ale je to tak.

aky mas na to dovod? cena? neni lepsie sa dohodnut s montaznikom, ktori ti nahodi system ktory si t v polsku kupis?

je pravda ze zakupeny system v polsku je diametralne cenovo uplne inde ako sa predava potom u nas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, namontované už to mám, vyšlo mě to na 15. tis s plnou nádrží, v česku je to předražené, nevědí kolik by za to chtěli. Chtěl jsem si namontovat koupené sekvenční BRC ( kdyby někdo měl zájem o to BRC 5 let staré demontované z Volva 1.8, tak je za 7 000 kč i s toroid nádrží 42l ), ale nikdo neměl čas a než bych se dočkal na objednání, tak bych projel balík a bude to aspoň vše nové. Se STAG 4 jsem hodně spokojený, jede to líp než na benzín, ale to jen tak na okraj. Dík

[upravil dne 8/9/11 19:47 od honzahonzahonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem zvědavej jak to tady v čechách přihlásíš?aby tě to pak nevyšlo ještě na 10000Kč přihlášení a jsi na svých,jako kdyby jsi to nechal přestavět v čechách...:D,v jakým autě to máš namontovaný a co ti tam daly za vstřikovače?švagr montuje stag taky tak se ho můžu zeptat kolik by stála ta sranda...

[upravil dne 8/9/11 19:52 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se jedna o dovoz auta s jiz namontovanym LPG, tak tam zadny problem neni, vozidlo ma zapis o LPG proveden v dokladech ze zeme puvodu a jen se to prepise na ceske papiry, viz vyhlaska ministerstva dopravy http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/1F18E531-9D39-4447-A6BA-4B21E0CEA87F/0/schvplyn.rtf

u te prestavby ceskeho vozu v zahranici a nasledneho zapisu to bude podle me komplikovane, tam to asi pujde jedine pres zadost individualni prestavby (podminky individualni prestavby budou k dohledani na webu) a tezko rict, jestli to bude vubec proveditelne, videl bych to na zaslani dotazu primo na MDCR

jinak s tema cenama dilu na prestavbu, nemeckej a anglickej ebay je plnej nabidek napr. na sety STAG za velmi zajimave ceny, ovsem problem je prave v tom prihlaseni prestavby, pokud ma clovek nejakeho znamejsiho montera LPG, tak je moznost se s nim domluvit, aby sehnal ceske papiry k tomu zarizeni, na zaklade kterych se to pak prihlasi, vychazi to asi na 1000-1500, bavil jsem se o tom asi pul roku zpet s mechanikem, co mi kdysi montoval LPG do 406 a se kterym se ohledne LPG znam uz nekdy od devadesatych let, takze byl eventuelne ochoten mi ty papiry sehnat, ale jinak je to fakt problem

[upravil dne 9/9/11 14:02 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...