Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrická zrcátka


Tano1

Recommended Posts

Dnes byla ráno docela zima, tak jsem si říkal, že zima klepe pomalu na dveře a při té příležitosti mě dnes napadlo, jak v zimě řešíte automatické sklápění zrcátek po zamknutí auta. Vím, že se to dá deaktivovat. Deaktivujete to na zimu, aby se to námrazou neničilo, nebo to zrcátko má takovou brutální sílu, že to láme i kusy ledu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... síce na mojom aute nemám túto funkciu, mal som ju však v predchádzajúcom aute - Citroen C5. A veruže tie zrkadlá mali s ľadom veľký problém, tak som to vždy na zimu deaktivoval (išlo to dlhším podržaním toho posuvného tlačítka smerom dozadu, podľa mojich zistení to na 308 takto nejde a treba to napichnúť na PC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil zamknout a odemknout auto klíčkem (myslím, že to bylo vůbec poprvé :) ) a zrcátka se mě splápějí i tak. Je to docela škoda, protože tento způsob otvírání auta bez sklopení zrcátek by byl fajn, prostě pokud by nemrzlo, tak bych otvíral ovládačem a v mrazu klíčkem. Asi si to nechám na trvalo deaktivovat, přece to kvůli toho nebudu 2x ročně strkat do servisu :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil zamknout a odemknout auto klíčkem (myslím, že to bylo vůbec poprvé :) ) a zrcátka se mě splápějí i tak. Je to docela škoda, protože tento způsob otvírání auta bez sklopení zrcátek by byl fajn, prostě pokud by nemrzlo, tak bych otvíral ovládačem a v mrazu klíčkem. Asi si to nechám na trvalo deaktivovat, přece to kvůli toho nebudu 2x ročně strkat do servisu :roll

:grr:grr:grr Boha jeho Kristuš Jézuš! Ještě jednou tu kacířskou myšlenku napiš a vlastnoručně dojedu do tej vaší Ostravy a obě zrkadla ti ulámu, aj gumy propíchám, tapecírung rozpářu a vejfuk ucpu bramborou, aby sis začal toho auta vážit.

GRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRRRRRR :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil zamknout a odemknout auto klíčkem (myslím, že to bylo vůbec poprvé :) ) a zrcátka se mě splápějí i tak. Je to docela škoda, protože tento způsob otvírání auta bez sklopení zrcátek by byl fajn, prostě pokud by nemrzlo, tak bych otvíral ovládačem a v mrazu klíčkem. Asi si to nechám na trvalo deaktivovat, přece to kvůli toho nebudu 2x ročně strkat do servisu :roll

:grr:grr:grr Boha jeho Kristuš Jézuš! Ještě jednou tu kacířskou myšlenku napiš a vlastnoručně dojedu do tej vaší Ostravy a obě zrkadla ti ulámu, aj gumy propíchám, tapecírung rozpářu a vejfuk ucpu bramborou, aby sis začal toho auta vážit.

GRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRRRRRR :bacha

Človeče, si sa dnes zle vyspal? Však sa iba pýta na názor a radu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes zkusil zamknout a odemknout auto klíčkem (myslím, že to bylo vůbec poprvé :) ) a zrcátka se mě splápějí i tak. Je to docela škoda, protože tento způsob otvírání auta bez sklopení zrcátek by byl fajn, prostě pokud by nemrzlo, tak bych otvíral ovládačem a v mrazu klíčkem. Asi si to nechám na trvalo deaktivovat, přece to kvůli toho nebudu 2x ročně strkat do servisu :roll

:grr:grr:grr Boha jeho Kristuš Jézuš! Ještě jednou tu kacířskou myšlenku napiš a vlastnoručně dojedu do tej vaší Ostravy a obě zrkadla ti ulámu, aj gumy propíchám, tapecírung rozpářu a vejfuk ucpu bramborou, aby sis začal toho auta vážit.

GRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRRRRRR :bacha

Právě, že on si ho váží, když si ho nechce poničit. Chlape, nechápu tvojí reakci, jsme tady, aby jsme si pomáhali. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D Hahááá dostal jsem vás všechny! S Tanem už komunikujeme dost dlouho nejen tady, ale i na MACZ, takže to asi vidíte jako nezůčastněný kolemjdoucí. Neberte to zas tak vážně.

Takže následuje díl2:

pro Tana ... sem si to rozmyslel omlouvám se a má reakce nebyla správná. Mělo to být takhle:

\"Jestli deaktivuješ sklápěcí zrcátka, dojedu do Ostravy, urvu ti křídlo, ulámu kovový pedály, vezmu si tvůj volant a odmontuju turbo z motoru. Ale ze všeho nejprv ti pěkně tupým dlátem srazím to GTi z kapoty.

Hahááááááááááááá :bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matii no bylo to napsané dost drsně. Uvažoval jsem, že bych ti dnes odepsal, že mi přes noc někdo ulomil obě zrcátka, propíchal gumy a ucpal výfuk a že na tebe podávám trestní oznámení, aby jsis taky užil nějakou srandu :D

Ohledně zrcátek mě napadla ještě možnost, že bych je v mrazu před otevřením auta postříkal rozmražovačem, ale to bych ho pořád musel mít u sebe a to mě připadá taky jako blbost. Prostě je na zimu deaktivuji a pak se uvidí. Ještě se zeptám v servise na tu možnost jestli tam můžou přeprogramovat aby se otvíraly jen na dálkové ovládání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matii no bylo to napsané dost drsně. Uvažoval jsem, že bych ti dnes odepsal, že mi přes noc někdo ulomil obě zrcátka, propíchal gumy a ucpal výfuk a že na tebe podávám trestní oznámení, aby jsis taky užil nějakou srandu :D

Ohledně zrcátek mě napadla ještě možnost, že bych je v mrazu před otevřením auta postříkal rozmražovačem, ale to bych ho pořád musel mít u sebe a to mě připadá taky jako blbost. Prostě je na zimu deaktivuji a pak se uvidí. Ještě se zeptám v servise na tu možnost jestli tam můžou přeprogramovat aby se otvíraly jen na dálkové ovládání.

Já nevím, fakt sis myslel, že bych dojel do Ostravy, abych ti nacpal do vejfuku bramboru? Teď nevím, jestli si všichni neděláte pr.el ze mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matii neděláme si z tebe pr.el. Mě je jasné, že by jsi nepřijel a nezačal ničit auto, to by mě ani ve snu nenapadlo, ale napsal jsi to včera takovým nasr.nym způsobem. Vůbec tvoji včerejší reakci nechápu. To tě vytočila zpráva, že chci deaktivovat zrcátka? A že si tím jako auta nevážím ??? Nedivím se, že to všichni pochopili, tak jak to pochopili. No nic tento vtip ti nevyšel, to se občas stane, jedem dál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně ste suchaři ... :)

Máš GTi a přemýšlíš, jak deaktivovat sklápěcí zrcátka, to mi hlava nebere. Co takhle vstát o pět minut dřív a vzít to tím rozmrazovačem. Příště sundáš 18\" a nasadíš 15\", nebo jinou \"zhýralost\". :)

a k tomu včerejšku ... nebyl jsem vytočený vůbec, jen mi to přišlo fakt jako nesmysl. Koupíš si tuhle super káru a pak chceš deaktivovat tyhle \"frajeřinky\".

[upravil dne 18/9/11 17:45 od matii]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrcatka dealtivovat nemusis, ty motorky jsou dost silne , jedine co v zime delam kdyz mrzne je ze pred jejich odklopenim je oboucham a by to zamrzle lip povolilo , jinak vzdy bez problemu

Přesně, určitě to bylo x tisíckrát testováno v podobných podmínkách. Viděl jsem ve škodovce simulátor otvírání/zavírání kufru a u nás ve sklárně jsme testovali čelní skla asi tak 3x denně na náraz, zimu, vařila se ve vodě a pod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně ste suchaři ... :)

Máš GTi a přemýšlíš, jak deaktivovat sklápěcí zrcátka, to mi hlava nebere. Co takhle vstát o pět minut dřív a vzít to tím rozmrazovačem. Příště sundáš 18\" a nasadíš 15\", nebo jinou \"zhýralost\". :)

a k tomu včerejšku ... nebyl jsem vytočený vůbec, jen mi to přišlo fakt jako nesmysl. Koupíš si tuhle super káru a pak chceš deaktivovat tyhle \"frajeřinky\".

[upravil dne 18/9/11 17:45 od matii]

Matii no pokud nebude třeba to víš že je nedeaktivuji, právě proto to tady píšu, abych se dozvěděl způsob jak to řeší ostatní. A jak vidím, stačí do zrcátka párkrát v mrazu trošku kopnout a nic se deaktivovat nemusí :) A ohledně toho že bych si tam dal menší kola než 18\", tak to buď v klidu menší kola se tam přes ty obrovské brzdové kotouče dát nedají :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...