Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters 8.10.2011 u Scratchů od 14.30h


Guest minimaxa

Recommended Posts

:D no to bude stačit, lampička bude jedna na dvě 8 hmoždiny, ale nevím, kolik na to bude potřeba děr, to záleží na tom, jak moc hrachovitábude ta scretchova zeď. asi vemu pytel sádry, pro sychr ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sliboval jsi dve :D, ale jedna velka bude stacit :D

jinak s tim pridelavanim, ja ti nevim, mozna na pristim sraze, protoze planujem ten bejvak trosku predelat, tak aby pak nebyla lampicka nad lampou. Jinak mam na chalupe hmozdenky, i nejaky srouby a vrtacku tam mam taky, zed je tvarnice a omitka, kolik je ale omitky, to nevim, ale vrtal jsem si tam uz treti parohy a furt drzej, i na malou hmozdinku :D :D

Prima navod pro zlodeje v kontextu s jinym vlaknem :D

Gronholmme, jedes a basta a v tydnu ti s tim pomuzu :)

Kdyz jsme u toho rudeho prava, Hurvajzi, jak dopadl nas darek? Minimaxo, ty ho dostanes, nezapomneli jsme na tebe :)

PS: clovek chvili parkuje mercedes slk do garaze, peugeot 406 pred ni a peugeot 406 coupe jeste pred a takhle se to tu rozjede :D

[upravil dne 28/9/2011 22:30 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak jsem se v tomhle už ztratil jelikož se to tady zase zvrhlo v přestřelku off topiců .. tak se chci slušně pozeptat jestli tedy mohu příští víkend přijet, kdy a co sebou :) díky !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze zacatek v SOBOTU mezi 16-17h ? neslo by nejake souhrnne informace dat do cistyho topicu nebo do prvniho prispevku tohohle obsahlyho vlakna ? smudlo ?

Gronholmm : jasny muzes jet se mnou ;)

[upravil dne 30/9/11 11:29 od Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to v odkaze, ktery jsem mu poslal, neumi cist :D

do prvniho prispevku to nedam, neb nejsem autorem :(

ale ten odkaz co jsem poslal poslouzi vsem, pravidelne ho aktualizuji :)

[upravil dne 30/9/2011 11:55 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch 12/9 14:24 : \"Zacatek bych videl na 16:-17:00 podle poctu osob. Mam v planu minispanilku a mozna i nejake prekvapeni :)\"

tak proto pisu 16-17 ..... tady je takovy omacky okolo ze aby se v tom prase vyznalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...