Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grillmasters 8.10.2011 u Scratchů od 14.30h


Guest minimaxa

Recommended Posts

hoj chlapci z Prahy udělal by pro mě někdo něco?jde o to,že jeden člen ze Slovenska pojede do Prahy(pátek 30.9.2011) a vzal by 4 alu kol s gumama(pro mě),ale jelikož abych nemusel letět do Prahy jestli by byl někdo ochotnej ty alu převzít a pak je vzít ke Scratchovi na akci??na nějaký odměně by jsme se určitě dohodly;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlásím, že pokud mi to vyjde, tak rád pojedu. Zrovna v tomhle víkendu má táta narozeniny (73), ale doufám, že to nějak skloubíme. Pokud dorazím, tak vezmu nějaký domácí chleby (slunečnicový, kmínový, škvarkový .... ) dle přání nebo podle toho co mě napadne. Taky bych mohl vzít nějakou židličku, eventuelně stůl. Spát budu v autě a pokud někdo chce tak ho z okolí můžu vzít s sebou aby tam těch auťáků nebylo zbytečně moc. Tímto děkuji za pozvání a těším se na svou první Grilmasters.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi volal z chalupy Scratch, a vypadá to, že nám nějaká ku.rva černá šlohla z grilu rošt! :grr:bacha

Nicméně nebojme se, Minimaxa zainvestoval, a názvu, celého tohoto vlákna, dal skutečný a pravdivý význam :roker

Prosím, seznamte se:

grilmasters.jpg

Snad to sestavený nacpu do auta. Ajoooo, dyť já zapoměl, že mám pořádný auto, a né žadný coupe :P:D

[upravil dne 18/9/11 18:33 od minimaxa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu kupovat tu party pipu a sud se da koupit jen v patek vecer, takze tu 30 narvu do lednice, popř. do sudu a budu to pravidelne zalejvat ledovou vodou ze studne.....

jeste si musite rict, jestli vzit 30 a 15, nebo jen 30 a pak to dotahneme lahvacema (ktery musime taky koupit, nebo nam muzete kazdy ze sveho kraje privezt neco na ochutnavku :)) Zajistim pro jistotu par birellu.

Klidne tu svou pipu vezmi, abyste me nevykopali za teply pivo :D

Miniku, kdes kupoval, libi se mi, taky asi neco poridim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na nej na aukru koukam taky :D

spis z Prahy dotahnu ten druhej gril, pro jistotu :)

a pres zimu znasilnim tatu, at mi neco vymysli a vyrobi, at se nenudi, je v duchodu :D

[upravil dne 19/9/2011 14:20 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratch: vona 30 = 60 piv pro 18 lidí => je tři pivka na osobu :mrk Znám své pappenheimské a jsem pro 50. Můžu ti vzít 50 Velkobřezeňské 12%, která ti posledně moc chutnala. V pivovaru jí mám za 1300 - pivčo teda vychází na 13 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...