Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chytrý telefon pro přítelkyni


georgegg

Recommended Posts

ahoj, hledám nějakej telefon pro přítelkyni, bude to její první tak to nemusí bejt nic extra. Původně jsem jí chtěl koupit vodafone 8.., dneska jsem se na něj podívat v prodejně a když jsem ho viděl tak jsem utekl, na pc se mi zdál celkem pěknej ale ta realita byla hrozná, prodavačka mi ještě ukázala samnsung mini, ale nic moc o něm neřekla.

chci aby to mělo: android, wifi, aspon 3mpx foťák a aby to nebyl žádnej trhač kapes:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a přítelkyně využije ten chytrej telefon? Nebo je to jen módní doplněk? Nemyslím to zle, jen mi to příjde divný, protože stejně skončí u volání, sms a občas fotka jako 90% národa. Oni ty chytrý telefony dost žerou a pak si ti bude stěžovat, že to musí nabíjet každý den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co tak aligator 500 ?

http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_clanku=1022&cislo_kategorie=2

art41.jpg

...bude to její první tak to nemusí bejt nic extra.

android, wifi, aspon 3mpx foťák a aby to nebyl žádnej trhač kapes:aut

podla teba co chces aby to malo je nic extra? uz ked povies android tak rubes poriadne vysoko... :roll

tvoje poziadavky mi ako nic extra nepripadaju. punkac to napisal velmi dobre. je to len hitova zalezitost, imageovka, stejne to bude len o telefonovani a par SMS...

[upravil dne 8/9/11 20:22 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

marcel: na ten jsem taky dneska koukal:D

využije ho asi jako je využívá tak 99procent lidí, občas koukne na poštu, určitě tam bude pořád na tom zloději času (facebook), jak se to vezme hitová záležitos, to je ve svý podstatě všechno, jinak bysme všichni jezdili ještě v trabantech,a stejně se postupem času běžný telefony zcela vytratí. Vemte si když začali mít telefony barevný displeje taky to byla hitovka a dneska je maj téměř všechny, to samý např. když začali dávat do telefonu foťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som zastanca praktickosti. mam telefon na 2SIM Samsunga, vydrz 5-7 dni denne 1-2h hovoru. ziadne fotenie, mms, ziadne multimedia, internet ani videa. ma to sice FM radio bez pouzitia sluchatiek, svitilnu, BT ale to je asi tak vsetko. Telefon je na telefonovanie, PC na internet a maily, Fotoaparat na fotenie atd...

Som za to ze je to lakadlo o tom niet pochyb, su to chutovky ktore si rad pozriem, robim s IT 18 rokov, bavi ma to, ale za vsetkym hladaj tazky biznys a tazky kolobeh penazi ktoreho sme obetami, ale ja som si tym uz presiel. mam ine priority, asi som uz stary. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš určitě pravdu,přítelkyně má telefon asi pět let,když jsem jí ho vybíral tak jsem koukal nato aby ji chvíli vydržěl a byl v tý době obstojný, což byl, ale mám ted nabídku od operátora na celkem dobrou slevu na telefon a snažím se ho vybrat tak aby jí zase chvíli vydržel a byla s ním spokojená jako s tím dosavadním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom kolik do toho chceš investovat.

Zejtra dostanu na testy Sony Ericsson Xperia Ray - ten by tvé drahé polovičce určitě vyhovoval ;) Až ho ozkoušim, tak se podělim o dojmy.

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-ray?cc=cz&lc=cs

[upravil dne 8.9.11 21:47 od kujon106]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take by som volil Sony Ericsson Xperia MINI alebo MINI PRO, ale predpokladam ze HW klavesnicu nepotrebuje.

Ma adnroid 2.3.4, 5mpx fotak, celkom priemerny, nic extremne, 3 palcovy display, je pomerne maly, 1ghz procak, 512 MB ram, ale hlavne ma pekny dysplai, sonybravia engine ci ako sa tomu hovori, zaklad je, ze nema vzduchovu bublinu medzi displayom a jeho citatelnost na slnku je super.

SE Ray, s nim sme sa hrali vcera (zrovna vcera sme mali skolenie od Sony Ericsson, kde nam predstavovali komplet portfolio aj novinky nevidane este u nasich operatorov) ... Ray bol dost zaujimavy, i ked pre mna dost plastovy. Ale bol primarne urceny neznejsiemu pohlaviu.

Myslim ze ray uz ma aj fotak EXIMOR, co je troska ine kafe ako ten co je v mini, ale aj cena bude oproti nej inde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel00 preco by niekto rubal vysoko ked povie android ?

Dneska sa da v pohode kupit telefon s androidem od cca 150 Eur fungl novy, s normalnimi parametrami. Myslim, ze cena nijak extremna ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kujon106 - vcera nas na SE naucili zaujimavu skratku na spustenie dema, aby sa telefon odprezentoval sam

*#*#73556673#*#*

alebo inak povedane *#*#sellmore#*#* , ale funguje iba na novsich verziach ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ray je doma :) Akoráte vybitej, takže testovat začnu zítra. Zkratku zkusím, schválně co provede :) Plasťák to je, ale kvalita - všechno sedí a lícuje naprosto skvěle. Jediný co, tak mi vadí jinej odstín barvy zadního krytu a té boční linky. Do redakce jsme dostali růžovek kousek, takže asi budu při testech vypadat jako buzerant :D, nicméně zrovna na této barvě je to dosti patrné.

Co se ceny týče, tak proti ní nelze nic říct - novej na netu za necelých 7 000 Kč - super.

Co s ním budu dělat až ho otestuju? Vrátim :) A vyfasuju N9 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...