Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PREVODOVKA-teplota


driver69

Recommended Posts

Zdravám páni. Na mojom P607 2,2hdi automat mám problém s ukazovatelom teploty prevodovky. Ráno ked sadnem do auta a zapnem klúčik počkám kým vypáše OK tak mi teplomer na displeji v lavo ukazuje teplotu prevodovky 120 stupnov. Stane sa že niekedy skočí dolu na nulu a potom normalne podla zohriatia ide hore. No častejšie je to ako som písal na 120-140 stupnov za studena. Neviete mi poradiť čo by to mohlo robiť. Vopred vďaka za každú radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro upřesnění... to že ti ukazuje rafička před startem 120 stupňů je v pořádku, protože ti vlastně ukazuje stav hladiny oleje v motoru. :D Jistě jsi si všiml, že se ti pod budíkem rozsvítí dvě \"linky\" Tak to je rozmezí, kde by ta rafička měla bejt. Po startu zhasnou a v tu chvilku ti to začne ukazovat teplotu oleje v motoru. Takže přehled máš úplně ve všem. :roker

A hlavně nic neměň ... radši si přečti manuál k autu :D

[upravil dne 9/9/11 11:35 od Budhas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měli by se podsvítit ty linky, ručička se zvedna na určitou hodnotu (záleží jak z autem stojíš, jestli je na rovině, z kopce, atd. Někdy mi to ukazuje min, někdy max. A ukazuje mi to i ještě chvilku po startu (startuju když se na displeji objeví OK.

Robím presne to isté akurát že sa mi vôbec nerozsvietia tie linky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ručička se ti po otočení klíčkem někam pohne?

ručička je ok najprv sa pohne na stred a po niekoľkých sekundách spadne na začiatok, tak ked je už teplota vody na okolo 80stupnov tak sa dvíha aj ručička oleja a zastane v strede ... ale tie linky mi vôbec nesvietia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...