Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Občasný problém s natavením teploty ventilace


Milanor

Recommended Posts

Potřebuji radu. Už delší dobu mně občas blbne regulace teploty. Mám autoklimu.

Problém se projevuje tak, že po nastartování mam například z minulého dne nastavenou minimální teplotu 14°C protože bylo odpoledne horko a ráno, když je kláda a chci si přitopit tak si nastavím třeba 23°C. Takhle regulace jde nastavit ale auto si topí pořád dle původního nastavení teploty a já pak v autě klepám kosu. Když problém nastane tak nereaguje ani zanout/vypnout klimu jak manuál tak automat. Jediný co regulovat jde a reguluje si to i autoklima je výkon vzduchu. V létě, kdy mi běží skoro pořád na stejnou teplotu problém nepociťuji, jen si občas fouká i když je to celý OFF. Problém občas vyřeší vypnutí auta, někdy to ale nepomůže a funguje to zas až dýl, třeba když k autu přijdu po práci.

Děkuji za každý postřeh a radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mně to také nedělá často, ale když už to udělá, tak si toho většinou nejde nevšimnout :D

A nejhorší je, že taky nemám čas to řešit... práce, škola, přítelkyně... hrozný žrouti času :) Kdyby alespoň byla ta škola s prací tak příjemná jako přítelkyně :D

No do budoucna plánuju jet za Strakim na chip, tak třeba na něco přijde on, když ho pěkně poprosím jestli se na to podívá :)

Každopádně pokud něco zjištíš dřív, tak to taky písni, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...