Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Komprese motoru


Lord Back

Recommended Posts

chtěl bych se zeptat těch co mají 2,1td jak jim stojí auto v kopci na kvaltu, já ať to nechám stát v sebemenším kopci jen na kvaltu jelikož mi teď nebrzdí ručka tak mi stojí jen chvilku a pak se začne přehupovat motor je to docela na hovno jelikož nemůžu nechat auto nikde zaparkovaný. Dříve jsem to nepocejtil jelikož fachala ručka. Motor pěkně táhne řekl bych že až moc dobře a olej neveme do výměny ani kapku tak si myslím že to vyběhaný nebude ale tohle je fakt divný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je pěkný takže to bude zase jedna ze slabejch stránek mého vozu kterou ještě nikdo nevyřešil takže asi jediný řešení bude opravit ručku která stejně i když je nová moc nebrzdí a čekat od koho dostanu přes hubu že jsem mu zprasil auťák ale asi to spíš odserou vrata u baráku takže žádnej stres

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu řešilo, když pohledáš tak zjistíš, že podobný \"problém\" mají i další...

Souhlas - mám stejný problém a co si pamatuji, tak žádná \"Nafta\" se kterou jsem jezdil (a bylo jich dost) se na jen na kvaltu neudržela. Je to možná divné, ale je to tak.:nevim

[upravil dne 8/9/11 17:07 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak jsem si nechal udělat komplet brzdy tzn. kotouče destičky pakny lanovody stálo to bez mála deset tis. a ta pojebaná ručka nebrzdí já jí třeba zatáhnu aby auto neprojelo vratama ale moje drahá polovička jí zatáhne vší silou a auto jede ještě líp než když je odbržděná a je tam vše úplně nové i všechny mechanismy co roztahujou pakny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no už si začíná trošku sedat je pravda že ten buben je malej, ale mě jde i páka ručky docela stuha když to porovnám s mím druhým autem tak se to porovnat nedá jelikož tam dam úplně zlehoučka pět zubů a zadek jde jedině smykem ale tam jsou bubny jednou takové a váha auta je o 400kg níže. ale dneska jsem jí zkusil na trošku mokrým povrchu a šla taky do smyku akorát musím za tu páku trošku vzít ale je to brzda parkovací tak to bude asi muset stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...