Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

textil ze střechy


Vova

Recommended Posts

Ja som si to dal spravit v calunictve. stalo ma to do 1500 Sk, na staru menu aj s latkou a lepom.

Lep do 400 ´C sa mi vidi. latka hrubsia s molitanom, prave preto, aby nebolo vidiet lep. a potom som mal pokoj.

myslim ze ten lep bol specialny Chemopren na latky pre autopriemysel. ale nie som isty.

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani ja by som to doma nerobil.

latku si musis kupit, no musis zhanat. a na 2 m2 sa to skoro neoplati.( myslim predajcovi.)

lep tiez musis zohnat. a ostane ti a co snim. ?

niekde to musis ocistit, naniest, nechat posobit, nalepit a nasponovat a nechat uschnut.

takto to mas bez starosti, lebo calunik ma dodavatela, ma vzorky, len si vyberies, lepidla minie kolko potrebuje, ma to kde nechat uschnut a len si do dovezies a odvezies.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdar všem, jak jsem kupoval svou 605ku, tak jsem k ní přišel a byla asi tak pod tunou prachu a 2roky neježděná, ale i tak koupil jsem ji :-) . Tapecy rozbité, bez repráku, všude něco teklo, ale chtělo to kapku šikovné ručičky a jde to. Investicemi jsem nehýřil, vše jsem dělal tzv. za babku. Ten vrchní tapec mi také každý radil, ať se na to vyseru a já ne… Jeden den jsem se do toho pustil. Ve vnitř auta jsem odšrouboval vše, co bránilo tomu, abych to vytáhl, dále jsem použil horkovzdušnou pistoli. Tapec jsem vytáhl ven, očistil od lepidla a doma jsem našel bílý Duvilax na podlahové krytiny. Dále jsem koupil bílou deku za 70Kč v Ikei a hurá na lepení. Duvilax jsem nanesl na očištěný povrch. Deku jsem měl pěkně srolovanou a po 20minutach schnutí jsem jí krásně rozroloval na ten tapec. Postupně a pomalinku jsem to formoval a okraje z druhé strany jsem oblepil oboustrannou lepicí páskou. Byla to kobercovka - je celkem silná. Dále jsem z kobercovky stáhl ochrannou folii a postupně lepil deku. Vše jde skvěle formovat a lepit. Po 3hodinách schnutí jsem dal tapec do auta a odpoledne měl vše hotovo. Drží to skvěle a ta deka je taky super. Celková cena 70Kč a čas stráveny nad tím vším asi 5hodin. Dělal jsem to v létě, takže vysoké teploty jsou odzkoušeny. Zatím se mějte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...