Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

páčky P206 MUX


Recommended Posts

Ahoj.Začínaj mi blbnout páčky pod volantem.To že se se mi po zatočení a vrácení volantu přecvakl blinkr na druhou stranu,jsem vychytal.Ale teď při směrovkách vlevo,to občas přestane blikat,po domáčknutí funguje.Dnes si už i stěrače začaly dělat,co se jim zlíbí.Takže to asi nejspíš celý vyměnit že?Co to tak stojí??? a ovládání rádia je asi součástí,nemýlím li se?Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak novy packy na tvoje auto jsou este trochu levnejsi, obj.cislo 6239Q3 a cena 6220.50CZK , v Autokelly by mohly byt tak za 4300, v Elitu mozna jeste mene, tam tak 3900, oboje od Valea, stejne jako jsou original peugeot od Valea

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zezadu volantu se strci do diry sroubovak a zapaci se s nim a tim by se mely odehnout dratove pojistky, ktere tam drzi airbag pricvaknuty, osobne jsem zatim sundaval jen bag, ktery byl prisoubovanej, s tema pruznyma dratama nemam zkusenost

volant je pak na tisicihranu, to vetsinou staci trochu vic uderit obema dlanema zespodu a odskoci, kazdopadne nechat ten sroub na par zavitech v tyci rizeni je urcite dobre, vysroubovat ho uplne az kdyz je volant uvolnen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si nechaj, keď budeš dávať dolu volant, na konci aspoň na 2 závitoch matku... nevybiješ si zuby a neurveš káble jak Frozz... :D

[upravil dne 9/8/2011 08:34 od Cinicman]

:-)) já si zase napálil pěstí jak jsem sundával hlavici řadící páky na 206tce ..., koukám že to umí být i nebezpečné auto :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj. Mne zase blbne páčka smeroviek len vtedy, keď mám zapnuté nočné svietenie. Občas, keď dám ľavú smerovku, tak zhasne spolu aj s osvetlením palubovky a keď mám pri tom diaľkové svetlá zapnuté, tiež zhasnú (stretávacie zostanú o.k.) Stačí ľahký \"ťukes\" do páčky a funguje to ďalej. Zbadal som to, že to robí v zime, kým sa auto nezohreje. Pri dennom svietení je všetko v poriadku. Je asi potreba rozobrať páčku, že? Ja sám sa do toho asi nepustím, bojím sa, že to potom neposkladám. Zrejme napíšem chujovinu, žeby som to skúsil vystriekať len tak kontoxom okolo páčky .... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

po obouch krajich páček je na každé straně konektor 2pin... a když se vytahuje tak se přihne a když ho tam zastkáváš, tak to ohneš uplně a ten konektor je nefunkční... vyndej z toho ty malý plíšky, srovnej ty piny v konektoru (opatrně ať neprasknou) a konektory pak opatrně zapojit.. ty plíšky já jsem tam ani nedával :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...