Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nesvítí osvětlení ovládání topení


benikml

Recommended Posts

pro vytažení celého ovládání stačí jen zatlačit dovnitř a natočit a vytáhnout ven? nemusí se ještě nějak vytahovat ten plast ke kterému je to přišroubované? Dneska jsem to zkoušel ale nešlo mi to ven kvůli tomu přečnívajícímu plastu ke kterému je to přišroubované. Mám topení s man. klimou. Díky za radu

P.S. Nemá někdo prosím fotku toho panelu ze zadní strany abych věděl kde ty objímky se žárovkou nahmatat pokud bych je musel vytahovat bez vyndaneho panelu.

[upravil dne 7/9/11 20:25 od benikml]

[upravil dne 11/9/11 16:18 od benikml]

[upravil dne 12/9/11 04:58 od benikml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš ještě odpojit konektory a lanka, mě se to podařilo vyměnit bez vyndání, jen jsem to zatlačil dovnitř a otočil, padlo u toho nejedno sprostý slovo ale povedlo se.

Jo a ještě jedna rada, až vyměníš ty žárovky tak než to zase zaděláš tak zapoj elektriku a zkus jestli svítí všechny žárovky, já vyměnil jednu, zadělal a pak až to kontroloval a rozdělával jsem to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žárovky jsem vyměnil a stále nic. Že by pojistka 12 u řidiče nebo proud ve svazku že by nebyl? Nic nemám odpojeno tak to zatím teda nevím kde je chyba. Neporadí někdo?

[upravil dne 12/9/11 05:00 od benikml]

[upravil dne 14/9/11 15:10 od benikml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...