Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lietadlo Lokomotivu Jaroslavľ sa zrútilo, 36 mŕtvych


Jooooose-1

Recommended Posts

RIP :( Českým, slovenskému i dalším hokejistům... cely brod se ponořil do černého... čest jejich památce. na Vašíčka nikdy nezapomenu... kdyz jsem jako malej chodival na zapasy :( byl to on... on co strilel goly... on komu patri kamene brusle u stadionu kde dnes sviti desitky svicek.... a ptame se proc on, proč ostatní? :(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mistrovství hezky hrál,

celý hokej ovládal.

Bude nám tu vážně chybět,

bohužel už je mu konec.

Honza byl fakt bezva hráč,

... ... ... ... ... už ho nemůžeme víc poznat.

Dát gól sedm vteřin před koncem,

takový zápas může být jen s Kájou Rachůnkem.

Kája byl kamarád,

každý fanda ho měl rád.

Pepa to byl taky borec,

nevěříme že je konec.

chceme všechny hráče zpátky,

jenže ono už to nejde vrátit zpátky! ♥ :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte co mě sere? NOVA celých 40minut vysílala to samé dokola... I ve sportu dali stejné záběry, stejné komentáře... Totálně to podělali. Než aby uctili památku,.......podělaná televize :bojim

Každopádně....kluci děkujem, byli jste skvělí! :papa:(

ja som teraz pozrel sportove noviny na markize a klobuk dolu za rozlucku.

sport len o hokejistoch a tragedii. nielen o Palovi, ale aj o vasich chlapcoch a aj o ostatných.nedali nic ine. pekne od nich...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mě moc zasáhlo. To co ti kluci dokázali za poslední dvě MS se jen tak nevidí. Byla to jedna z mála věcí, kde většina národa se díky tomuto sportu dostala na jiné myšlenky a neřešila problémy které v té době byli. Je to obrovská rána pro rodiny, kamarády a i pro náš hokejový národ :( Odpočívejte v pokoji :fnuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky bych zasel je to skoro povinnost pro cloveka kterymu neni cizi zivot lhostejnej . ... ale hniju v praci ... a propos : co vecerni sraz na Dzbane ? to bude pekne blba nalada tam co ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, dost clenu to nezajima........

taky se trhnout na tu treti, tak se tam sejdem

nemam slov, ktera by vyjadrila muj smutek nad touto ztratou.

Vzdycky me uplne dostane, kdyz si vzpomenu, jak jsem na Sparte posiloval a pak prisel Mery (prezdivka Honzy Marka) a poprosil me, jestli mu nebudu jistit cinku. Az pozdeji jsem zjistil, ze bych tu cinku v te dobe ani neuzvedl :fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk:fnuk

[upravil dne 8/9/2011 13:17 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl a je to pro mě stále šok, proto jsem i já dnes vyrazil zapálit svíčku za naše kluky k Rebel aréně v Havlíčkově Brodě. Odkud pocházel Pepa (Vašíček), kterého jsem osobně několikrát potkal a díky němuž jsem si před pár lety sáhl na Stanleyův pohár... never forget! :(

R.I.P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

todle je tak pěkně napsaný že to sem musim dát :(

zprávy z Nebe, rubrika Sport: Trenér českého nebeského hokejového týmu Ivan Hlinka dnes povolal do nadcházející nebeské hokejové sezony i tři nové posily a to Karla Rachůnka,Jana Marka, Josefa Vašíčka a Pavola Demitru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...