Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě 206 GTI/S16


Guest petan89

Recommended Posts

Zdravím,

chystám se na koupi 206 GTI/S16 a chtěl bych poprosit o nějaké tipy, rady a zkušenosti (eventuelně i tipy na koupi)... na netu o nich mnoho napsáno není, tak to zkouším zde, snad budu mít více štěstí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČO ?

Stif dávno nemá 306 tku, a už možno ani nemá 406 tku :)

Na bazari je tu jedna velmi pekna 206 GTI čka, 2001 tka, na 1 alebo 2 strane ju najdes, vyzera krasne, garantuje stav, zadne svetla ma s 206 +

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem na ní koukal, vypadá hezky :-) Akorát co mě trhá žíly, tak to jsou ty světla na denní svícení...:roll ale tak to bych asi přežil :D Cenovka je lákavá...hmm, asi nebudu spát :D

Nevíte, jestli je tu o ní víc informací? Prolezl jsem už asi 10 stran a nic moc jsem nenašel...

[upravil dne 7/9/11 20:45 od petan89]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, tak ale zakladatel vlakna sa pyta ci neviete o nejakej 206 na predaj, a na typi triky, ne na to, ci si stifler kupil novu 306

fakt me nekdy prijdes jako magor......

spletl jsem se, Hope 272 diky za upozorneni, prehledl jsem tu dvojku, samosebou ma stifler 306 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaj, tak ale zakladatel vlakna sa pyta ci neviete o nejakej 206 na predaj, a na typi triky, ne na to, ci si stifler kupil novu 306

fakt me nekdy prijdes jako magor......

spletl jsem se, Hope 272 diky za upozorneni, prehledl jsem tu dvojku, samosebou ma stifler 306 :)

Jo to ty mne taky :)

A neni to jen o prehlednuti te jky, ale take o tom, ze stifler ji neprodava ci ano ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe...docela se mi líbí to první GTIčko :-) Asi se pojedu podívat...no uvidíme :-)

Ale stejně bych ocenil i nějaké rady a zkušenosti z provozu ;) Z Peugotem mám jen dvě relativně malé zkušenosti (406-1.8 a 309-2.0 D), ale veskrze pozitivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on chce i rady, nejen typy na auta, tak jsem ho chtel odkazat na stiflera, a neuvedomil jsem si, ze ma 306 gti, tot vse.

[upravil dne 8/9/2011 22:10 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, poslední dva jsem zatím neviděl ;) Ty recenze jsou docela na...info nic moc :-) Se mi zdá, jak kdyby bylo GTI rarita přinejmenším z Austrálie....

A to zelené gti, to je teda mazec....:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je poměrně jednoduché....nepotřebuju dvě \"nadupaná\" auta :-)

Na \"kravení\" mám Audi Coupe... sháním relativně malé auto, se slušnou výbavou a dostatečným výkonem, což pro mě 99/100kW je.

Jezdím často mezi HK a Brnem, Corsou 1.2 a je to utrpení...takže tak :)

A jen tak mimochodem k původnímu určení tématu: má tu tedy někdo 206 GTI nějakou delší dobu? :D

[Edited on 9/9/11 15:11 by petan89]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ji zhruba 4 roky. Ježdění je celkem sranda. Teď mám 307 SW a to je nuda. Celkově je to auto tuhší než jiné auta,co se týká ovládání teda aspoň ta moje,s jinýma S16/GTI nemůžu srovnávat,v jiných sem nejel. Teď co sem zvyklý na tu 307 tak je to celkem brutal jaký je to rozdíl. Problém bývá s přední nápravou ohledně čepů na ramenech. Celkem snadno se vymlátí pokud si nedáváš pozor a párkrát vletíš do nějaké díry,to se pak mění celé rameno,které stojí kolem 3000. Pak bývá problém se zadníma brzdama hlavně s ruční brzdou. Zasírají se lanovody a pak ručka moc nebrzdí a projevuje se to pak i při normálním brždění,ale to dělá i u jiných aut. Teď co do ní příležitostně sednu tak mi vadí absence podélného posuvu volantu. Dá se s tím jezdit kolem 8 l. Každopádně to není auto bez investic,tak jako každé auto. Na tuto větu sem celkem alergický jelikož nikdy nevíš co se může posrat. Vždycky platí,že když se o auto staráš tak to stojí nějaké peníze. Někdy víc,někdy míň. Motorově je to dobré auto,digi klima je vpoho. Když máš Audi tak si budeš celkem zvykat na řazení,ale to se dá vyřešit zkráceným řazením nebo zkrácením řadící páky (to sem udělal já). Nic dalšího mě tak nějak nenapadá,když tak napiš nějakou konkrétní otázku.

[upravil dne 9/9/11 18:10 od L.I.P.O.8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...