Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Filtr do větráku za pár korun


fejfarz

Recommended Posts

Ahoj všichni.

Taky to znáte uklidíte si svémo miláčka luxem, zaparkujete pod břízou u baráku a potom při jízdě zapnete větrák.:bacha

Auto, které nemá klima tak má nad větrákem jenom takovou mřížku a ochranou gumu proti listí a vodě. Tak jsem to vyřešil po svém.Koupil jsem kabinový a pilový filtr do felicie oválný. Skládá se ze dvou dílů jeden je černý uhlíkový pilový a druhý bílý prachový. Krásně se dá jen nasunout do té mřížky nad větrákem a je to. Stál mě v mototechně 62 Kč . :D

Případně si ho můžete zastřihnout, ale je to zbytečné.

post-35981-14109619638203_thumb.jpg

[upravil dne 6/9/11 23:31 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDyž jsem chtel měnit filtry,tak jsem taky našel i kabinový a přiznám se že jsem taktež nevěděl kam bych ho eventuelně dal :D :D .. Jestli je řeč o ty mřižce u steraču,tak ta je pekna ale nezabraní uplnemu ucpani drenažních otvoru nad blatníkem.Pěknej maglajz jsem z toho minule vytahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

MÁM S TÍM JINÝ PROBLÉM..... VŽDY VĚTRÁNÍ I TOPENÍ FUNGOVALO DOBŘE. NEVÍM ALE OD KDY, ZAČALO SE MI PŘI HORŠÍM POČASÍ... DÉŠŤ, SYCHRAVO, MLŽIT SKLO. DÁ SE ŘÍCT, ŽE VŠECHNY. A MYSLÍM SI, ŽE NA PŘEDNÍ SKLO A BOČNÍ NENÍ TAKOVÝ TLAK VZDUCHU...... VĚDĚLI BYSTE NĚKDO PROSIM, CO JE TOHO PŘÍČINOU?...... A KDE TU PŘÍČINU HLEDAT? DÍKY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mrnil, nejak se ti asi zasekl Shift nebo mas zapnuty CapsLock na klavesnici, oprav si prosim nejdrive to. Diky za pochopeni, moderator

jinak si vymen kabinovy filtr, je pod plastovym krytem pod steraci pred spolujezdcem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden moj kamarád mal ten istý problém, ale na aute Opel. Nakoniec zistil, že je problém s klapkou, čo prepína vnútorný a vonkajší okruh vetrania kabíny. Mal ulomený ovládač tejto klapky a tak ju mal v obidvoch polohách stále prepnutú na vnútorný okruh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...