Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

svody a sání


stefkac

Recommended Posts

Na moju 206 2.0 100kw planujem pospajat tieto vyfukove diely, co na to poviete? (na zakazku to je moc drahe)

Vyfuk Ulter sport presne na 2.0i 100kw

http://tuning.autodoplnky.cz/vyfuky-ulter-sport/sportovni-vyfuky-na-konkretni-vozy/ulter-sportovni-vyfuk-peugeot-206-hatchback-od-r-s122198402

Zvody Raceland na 2.0i

http://www.nuclear-racing.cz/zbozi/6121/PEUGEOT-206-2-0-16V---SPORTOVNI-VYFUKOVE-SVODY.htm

Stredovy tlmic vyfuku univerzal Demon Abex

http://www.demon-kolin.cz/view.php?nazevclanku=demon-abex&cisloclanku=2007020021

S katalizatorom neviem... Ale ked pisete, ze to len zbrzdi vykon... este porozmyslam. Aj tak mi motor hlasi chybu \'\'lambda sonda\'\' tak ju rovno vyhodim :D

Nevie niekto kde zohnat nerez trubky aby som to potom pospajal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak supersprint je taky hodne kvalitna italska značka čo sa zaobera prevažne vyfukmi :) takže robia kvalitne vyfuky čo dlho vydržía :-P

inak na mieru vyfuk je určite najlepšia volba ale ked nechce do toho investovať važne nehorazne prachy tak vyfukove sety sú lacne a trvacne diely ktora maju určite neaký prinos :) aj ine okrem zvukoveho

a bloodeye....tak myslim že sisi vybral dobru kombinaciu..akurat, že tie zvody na obrazku nie sú zvody na 2 liter :D tak buď tam maju len ilustračny obrazok alebo zly popis :) ale na ten stredovy tlmič zabudni :) nehaj tam len trubku ..určite väčšia priechodnosť takže aj väčší narast vykonu :)

[upravil dne 13/9/11 19:37 od winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak ten intercooler je tam možná pěknej když je přes to nárazník ale funkčnost nula ? :D co ty lidi nevymyslej ale aspoň že nemá super mega sportovní filtr s třiceti koňma umístěnej za chladičem a aspoň že i když má potrubí dlouhé přes dva metry a asi to nebude moc dobrý tak má minimálně studenej vztuch :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za styl ma važne plny počet :D ale na funkčnosť žadnu :D sice vzduch ochladi trochu ale furt tam ma na sani tim IC velky odpor takže funkčnosť nula bodov........IC je učinny pri preplňovani ked turbo alebo kompresor ohreje vzduch na neaku teplotu a IC ho schladi:D takže sa ho tam furt vejde vela :D

a dlhe sani je niekedy k užitku nie len na zmar.........takže za dlžku cez dva metry ma možna plus v otačkach kolo 1500 :D ale pri 4000 je to mrtve jak postrelena sviňa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...