Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Staronový přírůstek do rodiny 306ek


Stifler

Recommended Posts

Tak je to tady. Včera jsem si domů přivezl nové auto na hraní. Jak už někteří věděli dopředu, je to 306ka GTi-6 ve zlaté metalíze. Je na ní hodně práce (nefunkční klima, topení, shnilej výfuk, prasklý nárazník, místy špatný lak........), ale já si z toho tu leštěnku stejně udělám. :aut Až bude trocha času, tak založím vlákno v sekci Naše káry, kam pak budu psát i průběh oprav a úprav, co budu dělat. ;)

Proč píšu staronový přírůstek? Protože ji zde na klubu měl kdysi už člen \"sova\", než jí naboural:

Tady je pár fotek z prohlídky auta před koupí:

imag0179qn.jpg

imag0190g.jpg

imag0194g.jpg

imag0185ok.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, děkuji. Andrewwovi patří velké díky, protože jsem si toho auta všiml až právě na základě toho, že se inzerát objevil tady na fóru. Přestože www.sportovnivozy.cz sleduji pravidelně, tak jsem měl chvíli odmlku a nekoukal jsem tam, což byla chyba, ale nakonec všechno dopadlo dobře, za což jsem moc rád. :)

Šaldo, taky jsem zvědavej, co všechno s tím provedu, ale začnu pozvolna tím nejdůležitějším, což je to, aby mi auto při otočení ovladačem foukalo, aby klima fungovala, aby se točily sahary a budu pokračovat dál... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dneska jsem pokořil hranici najetých 140000 km a zrovna mě potkala nepříjemná věc. Na kopci Kozákov u Semil mi před auto vběhl pes. Brzdil jsem, co to šlo, ale smekl se mi již po okraji pravé hrany nárazníku. Zakvičel a utekl pravděpodobně bez šrámu, ale můj nárazník to odnesl. :( Je v ohybu prasklý jakoby do větvení a nedrží mlhovka, takže mě asi čeká shánění nového (jiného) nárazníku. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...