Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava,kola do A.


PEGOT 406

Recommended Posts

Zdravím všechny Peugeoťáky.Mám dotaz.Vlastním peugeot 406 1,9 td r.v.sedan.Koupil jsem ho před měsícem.Stav dobrý.akorát jsem nechal dělat komplet rozvody,gufera na klice i na vačce.Cena cca 15000kč.Trápí mě ale zadní náprava a kola do A.Pravá strana je víc do A než levá.Nechával jsem dělat geometrii ale vůbec to nepomohlo.Může mi někdo poradit co s tím mám dělat?Opravu chci nechat až na jaro,ale chtěl bych vědět v čem je problém a na co se mám připravit (finančně).Díky za info a přeji všem hezký den.Jirka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jazdi s tym a pokial ti nezacne zrat gumy alebo sa auto nezacne v zatacke chovat divne tak neries u 406 je normalne ze kolesa su do A Ps daj si do popisu konkretnu motorizaciu rok vyroby atd aby tu neboli zbytocne otazky a odpovede co vlastne mas za auto a hned ti moze niekto poradit

[upravil dne 5/9/11 20:32 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola mírně do A jsou normální (obě strany stejně)

geometrie nepomůže--nedá se to seřizovat...,asi jedna pružina unavená,prasklá, chybí misky pružiny...,atd.

mohou to být i přední pružiny--nestejná značka,unavená,zlomená,atd....

[upravil dne 5/9/11 21:53 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kola mírně do A jsou normální (obě strany stejně)

geometrie nepomůže--nedá se to seřizovat...,asi jedna pružina unavená,prasklá, chybí misky pružiny...,atd.

mohou to být i přední pružiny--nestejná značka,unavená,zlomená,atd....

[upravil dne 5/9/11 21:53 od ozzy56]

To mas pravdu ale muj mechanik mi rikal ze uz se to tyckama dostelovat neda protoze je uz vymackany rameno... Ze proste mu ten excentr nestaci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

excentrom nastavujes zbiehavost cize cize ako sa budu kolesa schadzat do seba(po horizontalnej osi )a on ma problem povertikalnej osi cize excenter na to nema vplyv ze by si tym hocijako steloval aspon myslim ze tak to popisuje ze ked kukne na zadok auta tak ze to sedi jak kacka a vrchy kolies su blizsie k sebe

[upravil dne 5/9/11 21:11 od krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jsou vymlaceny ty pomocny podelny ramena - takovy ohnuty kosti, jsou k nim prichyceny lanovody rucni brzdy, tema tyckama geometrie se to pak uz neda dostelovat. Taky se chystam na vymenu, ale musi dolu cela zadni naprava. Jo a nahrada se nedela, pouze origo peugeot, cena asi 1700/ks

[upravil dne 5/9/11 22:10 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...