Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Go motoru hdi 66kw


GooFy

Recommended Posts

drnčí. nejdřív v něm klepalo jak sviňa - byly to dva vstřiky, bohužel siemens tak se vyměnily. jenže tím to klepání nepřestalo, je to lepší ale u sání je furt slyšet klepání. a tdá se mi že mi strašne lítá řemen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

starki koukal jsem ze jezdis po republice, neměl bys někdy cestu přes kralovehradecký kraj. Chtěl bych od tebe chip ale aby byl předtím motor v kondici. Kdyby jsi mi řekl co by chtělo udělat. Nebo by jsi ho tam dal rovnou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM.

Tak jeste zkusit udelat jednu vec(je tezko radit kdyz nikdo neslysel ten zvuk)

Vymenit olej.

Ale zpusobem vyplachu.

Takze koupit TEC2000 zelene a cerne barvy.

Pred vymenou ohrat motor pak nalejt zeleny TEC a nechat klapat 20 minut na volnobeh.

Pak vypustit olej a nalejt plnou syntetiku a dolejt TEC cerny do oleje.

Je to levnejsi nez GO a dalsi koumani.

Cerny tec by mel zatesnit hydrostely pripadne vule v pohyblivych castech motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oddie: myslel jsem ze by se tim trochu zvíšil výkon,jestli se tedy nepletu

Čím že by se zvýšil výkon? Zbroušením hlavy u dieselu??? Ty na to auto fakt radši nešahej, když nemáš ani ponětí o tom, jak co v tom autě vypadá a funguje. Je sice fajn, že sis asi přečetl, jak se zvyšuje kompresní poměr a tím i výkon u starých škodovek či u čeho, ale zkus si ještě někde zjistit rozdíl mezi benzínem a dieselem. Ten diesel má hlavu ROVNOU, spalovací prostor je v pístu, takže o žádném snižování hlavy nemůže být řeč, rovina zůstane pořád rovinou! Srovnávání hlavy po sundání se dělá jen a pouze proto, aby ta hlava seděla, a počet srovnání, resp. max. úběr materiálu je značně limitován.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...