Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazatel stavu paliva


Ryky1709

Recommended Posts

Pozri ci ti funguje plavak. Myslim, ze sa k nemu dostanes pod zadnou sedackou, ale naisto to neviem.
zdarec pravdu ma měl sem stejny problem ale mě to ukazovalo plno jen sem ho vyndal a dal zpet asi jak se nekde kleplo tak se zmotal jinak mě bylo řečeno dost často odchazi ten tištak co tam je hodně zdaru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozri ci ti funguje plavak. Myslim, ze sa k nemu dostanes pod zadnou sedackou, ale naisto to neviem.
zdarec pravdu ma měl sem stejny problem ale mě to ukazovalo plno jen sem ho vyndal a dal zpet asi jak se nekde kleplo tak se zmotal jinak mě bylo řečeno dost často odchazi ten tištak co tam je hodně zdaru

Tak plovák vypadá v poho,tišták taky.nevím si rady budu muset obětovat peníze a jet dom servisu :myslim :myslim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ešte ja dám malú radu...prestriekni kontakty na plaváku napr. kontox-om - veľa vecí som takto poriešil a mám kľud.

Priznám sa cca raz za pol roka si dám tzv. prac. sobotu - odpojím battery a všetky kontakty prestrieknem - / porozpájam všetky koncovky aj na RJ / *** ver mi, nemám žiaden problém s elektrikou odkedy to robím.

Poradil mi to starý pánko elektrikár, keď som ho kúpil mal som sem tam trabble - čidlo spiatočky, svetlá, atď - odvtedy niiič ..ťuky ťuk.

A teraz poškuľujem po 607-čke ;) ... Peugeot je fajn vozenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...