Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak sundat čidla tlaku vzduchu


wojtěch

Recommended Posts

Tyhle sensory nepoznávám, ale pokud je to řešeno jako na 407mě, tak čidla jsou součástí ventilku. Tzn. vpředu by měla být matice, tu povolíš a vyndáš ventilek i s čidlem. Čidla se pohybují od 500 - 800 za kus, záleží jak rychle se jich chceš zbavit... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z vonku žiadna matka neni. Je to klasický gumový ventil ktorý sa prevlieka cez ráfik. Senzor je na ňom iba priskrutkovaný zdola tým torxom. Po zadaní toho spodného čísla ktoré je na senzore do Googla mi to vyhodilo viacero odkazov. Na jednom z nich je tento ventil originál pre Citröen C4 picasso.

Neviem sem dať odkaz som tu cez mobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mimo jine,v Peugeot servisech u tohohle typu cidla chteji menit cele cidlo, pokud se poskodi jen ta cast s ventilkem. Tvrdi, ze je to jeden kus. Me se to stalo u jednoho kola (to pryzovy tesneni kolem driku ventilku prestalo tesnit)a kdyz mi vratili stare dily, malem jsem se vyvratil, protoze mi bylo jasny, ze cidlo bylo cajk, ze je to jeden kus do odsroubovani torx sroubu a stacilo vymenit tu cast s ventilkem. Da se koupit zvlast ve firme cca. 60 km od brna a stoji kolem 75 kc jeden, nebo tak nejak. Coz oproti 2500 nebo kolika za cely cidlo ... Nechal jsem se oblafnout a okrast. Famko Brno. Nevim, proc to udelali, jinak s nimi potize nebyly.

http://www.ddpneu.cz/product/nahradni-pryzovy-ventil-snap-in-rychlonastrcny.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...