Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WIP NAv


MilhausF

Recommended Posts

V 30. 8. 2018 at 8:11, MJSytic napsal:

Celý jsem to tady pročetl , protože ve vláknu o 807 toho k navi RNEG-WIP Nav moc není , tak jsem se nejvíc dozvěděl tady . Na takový věci jako něco stahovat a instalovat jsu celkem lama , tak by pro mě bylo nejjednodušší kopuit tu SD z odkazu  na ebay . Chci se zeptat - pak jen přehodím SD v radiu a bude mě to valit s novejma mapama ?

Jinak soft mám R29.01 .

A ještě by mě zajímalo jak se dostanu na tu displeji na tu obrazovku co je na fotce v odkazu , jak je tam zobrazená ta verze mapy .

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 9. 2018 at 14:10, Jirous napsal:

Ahoj,

Taky jsem si stáhl a nainstaloval mapy z BMW na  rok 2018-2 je to cela Evropa. Vše šlape tak jak má. :super

Tak nakonec jsem to zkusil , a překvapil sám sebe . Tady ty mapy jsem taky našel , stáhnul , hodil na SD kartu , tu foukl do rádia a světe div se , ono to funguje . Zkoušel jsem se projet jen tady kousek pár kiláků ale zdá se to bez závad . Teď ještě trochu poladit to nastavení , mám to v angličtině , tak si některý volby ujasnit a bude to cajk . Tak díky všem za všechny příspěvky zde , dost jsem se inspiroval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...